Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 maja 2021, 12:10

Cobra Kai - pierwszy teaser czwartego sezonu

Netflix opublikował pierwszy teaser nowego sezonu serialu Cobra Kai. Zapowiada on powrót doskonale znanego antagonisty z trzeciej odsłony cyklu Karate Kid – Terry'ego Silvera.

Uwaga na spoilery z serialu Cobra Kai

Trzeci sezon serialu Cobra Kai, czyli bardzo ciepło przyjętej kontynuacji kultowego filmowego cyklu Karate Kid, zakończył się dość interesującym zawieszeniem akcji. W jednej z finałowych scen John Kreese, który objął kontrolę nad wskrzeszonym przez Johnny'ego Lawrence'a dojo Cobra Kai, zdecydował się zadzwonić do swojego starego znajomego z prośbą o pomoc w przygotowaniu jego uczniów do rywalizacji z podopiecznymi Miyagi-Do Karate oraz Eagle Fang Karate. Owym znajomym był Terry Silver – jeden z głównych antagonistów Karate Kid III. Pojawienie się tego bohatera w czwartym sezonie Cobry Kai zapowiada jego pierwszy teaser. Możecie go obejrzeć poniżej.

Otrzymaliśmy także plakat czwartego sezonu Cobra Kai, na którym także możemy zobaczyć Terry'ego Silvera. Oto on:

W Terry'ego Silvera w czwartym sezonie Cobry Kai wcieli się Thomas Ian Griffith, czyli ten sam aktor, którego mogliśmy zobaczyć w Karate Kid III. Prócz niego na ekranie pojawią się między innymi Ralph Macchio, William Zabka, Courtney Henggeler oraz Martin Kove. Nowe odcinki mają zadebiutować jeszcze w tym roku.

  1. Cobra Kai na platformie Netflix