filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 maja 2022, 14:15

autor: Kamil Kleszyk

Co z nowym Jamesem Bondem? Producentka Nie czas umierać komentuje

Barbara Broccoli, producentka serii filmów o agencie 007, wyznała, iż jej sztab nie spieszy się z obsadzeniem nowego aktora w roli Jamesa Bonda.

Źródło: kadr z filmu Nie czas umierać

Wraz z ogłoszeniem, iż Daniel Craig po Nie czas umierać odwiesi swojego Waltera PPK na kołku i przejdzie na zasłużoną bondowską emeryturę, rozpętała się prawdziwa burza plotek, kto zajmie jego miejsce. Media co rusz rzucały kolejnymi nazwiskami, począwszy od Toma Hardy’ego, Henry’ego Cavilla, po Idrisa Elbe i Jacoba Elordiego. Jednak jak donosi serwis Variety, producentka filmów o Jamesie Bondzie odniosła się do całej sprawy. Barbara Broccoli zwolniła nieco lawinę spekulacji wyznając, że ona, jak i cały sztab, nie spieszy się z obsadzeniem nowego aktora do roli agenta 007. Kobieta argumentowała brak pośpiechu wagą decyzji, jaką niesie ponowny wybór tytułowego Bonda.

To poważna decyzja. To nie tylko obsadzenie roli. Chodzi o całkowite przemyślenie tego, dokąd zmierzamy. Jestem tu tylko, żeby uczcić jednego z najwspanialszych aktorów na świecie, Daniela Craiga – ogłosiła przy okazji premiery broadwayowskiego Makbeta (w tej roli Craig), którego jest producentką.

Dla tych, którzy jeszcze nie obejrzeli ostatniego filmu Daniela Craiga w roli agenta 007, poniżej mamy zwiastun Nie czas umierać.

Nie czas umierać obejrzysz na HBO Max

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej