Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 2 maja 2022, 14:15

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Co z nowym Jamesem Bondem? Producentka Nie czas umierać komentuje

Barbara Broccoli, producentka serii filmów o agencie 007, wyznała, iż jej sztab nie spieszy się z obsadzeniem nowego aktora w roli Jamesa Bonda.

Źródło: kadr z filmu Nie czas umierać

Wraz z ogłoszeniem, iż Daniel Craig po Nie czas umierać odwiesi swojego Waltera PPK na kołku i przejdzie na zasłużoną bondowską emeryturę, rozpętała się prawdziwa burza plotek, kto zajmie jego miejsce. Media co rusz rzucały kolejnymi nazwiskami, począwszy od Toma Hardy’ego, Henry’ego Cavilla, po Idrisa Elbe i Jacoba Elordiego. Jednak jak donosi serwis Variety, producentka filmów o Jamesie Bondzie odniosła się do całej sprawy. Barbara Broccoli zwolniła nieco lawinę spekulacji wyznając, że ona, jak i cały sztab, nie spieszy się z obsadzeniem nowego aktora do roli agenta 007. Kobieta argumentowała brak pośpiechu wagą decyzji, jaką niesie ponowny wybór tytułowego Bonda.

To poważna decyzja. To nie tylko obsadzenie roli. Chodzi o całkowite przemyślenie tego, dokąd zmierzamy. Jestem tu tylko, żeby uczcić jednego z najwspanialszych aktorów na świecie, Daniela Craiga – ogłosiła przy okazji premiery broadwayowskiego Makbeta (w tej roli Craig), którego jest producentką.

Dla tych, którzy jeszcze nie obejrzeli ostatniego filmu Daniela Craiga w roli agenta 007, poniżej mamy zwiastun Nie czas umierać.

Nie czas umierać obejrzysz na HBO Max

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.