Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 maja 2022, 10:15

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 20-22 maja 2022 roku

Platformy VoD przygotowały dla swoich subskrybentów ciekawe premiery, pośród których znalazły się m.in. trzeci sezon antologii Miłość, śmierć i roboty oraz nowy serial Miłość ponad czasem, a także kilka innych produkcji, o których możecie przeczytać poniżej.

Źródło: YouTube / Netflix

W tym tygodniu na platformach streamingowych zadebiutowały aż dwie produkcje z miłością w tytule. Jedna to trzecia odsłona zbioru animowanych historii z gatunku sci-fi, fantasy, horroru i komedii, a druga to miłosna opowieść o parze, która mierzy się z problemem podróży w czasie. Poza tym pojawił się trzeci sezon meksykańskiego serialu o mężczyźnie, który musi dowieść swojej niewinności i pragnie dokonać zemsty. Zupełną nowością jest serial o parze, której tajemnicze odkrycie może niebawem wyjść na światło dzienne, a fani Dwayne’a Johnsona mogą zobaczyć film katastroficzny z nim w roli głównej. Przekonajcie się, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO Max i Amazon Prime Video w weekend 20 – 22 maja 2022 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Miłość, śmierć i roboty: 3. sezon (Love, Death & Robots) – Netflix

 1. Co to: zbiór animowanych historii z różnych gatunków, w tym sci-fi, fantasy, horror i komedia
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 20 maja
 3. Rok premiery: 2019

Nagrodzona Emmy animowana antologia powraca z trzecią częścią historii. Groza, imaginacja i piękno łączą się w nowych odcinkach, w których poznamy starożytne zło i będziemy świadkami komediowej apokalipsy. Trzeci sezon po raz kolejny przedstawi nam krótkie historie z gatunku horroru, fantasy i science fiction z charakterystycznym humorem i inwencją wizualną.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Miłość, śmierć i roboty

Serial Miłość, śmierć i roboty obejrzysz na Netflixie

Miłość ponad czasem (The Time Traveler's Wife) – HBO Max

 1. Co to: pierwszy odcinek serialu opowiadającego zawiłą historię miłosną Clare i Henry'ego, małżeństwa z nietypowym problemem podróży w czasie
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 16 maja
 3. Rok premiery: 2022

Serial opowiada miłosną historię Clare i Henry’ego, młodego małżeństwa, które mierzy się z nietypowym wyzwaniem: Henry może podróżować w czasie, ale nie potrafi kontrolować swoich mocy. W produkcji występuje znana z Gry o tron Rose Leslie i Theo James, który grał w serii Niezgodna i podkładał głos pod Vesemira w animacji Wiedźmin: Zmora Wilka.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Miłość ponad czasem

Serial Miłość ponad czasem obejrzysz na HBO Max

Kto zabił Sarę?: 3. sezon (?Quién mató a Sara?) – Netflix

 1. Co to: serial, w którym poznajemy historię mężczyzny zdeterminowanego, by zemścić się i udowodnić, że wrobiono go w morderstwo siostry
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 18 maja
 3. Rok premiery: 2021

Alex Guzman musi zmierzyć się ze swoim największym koszmarem: z prawdziwym charakterem swojej siostry, Sary, której, jak się okazuje, zupełnie nie znał. Tymczasem tajemnicze ciało zakopane pod jego tarasem jest tykającą bombą, która w każdej chwili może sprawić, że Alex wróci do więzienia. Nie ma innego wyboru – musi poprowadzić własne dochodzenie, aby połączyć ze sobą wszystkie elementy historii Sary i jej relacji z rodziną Lazcano.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Kto zabił Sarę?

Serial Kto zabił Sarę? obejrzysz na Netflixie

San Andreas – HBO Max

 1. Co to: film katastroficzny z Dwayne’em Johnsonem w roli głównej; grany przez niego bohater mierzy się z następstwami potężnego trzęsienia ziemi
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 20 maja
 3. Rok premiery: 2015

Pozornie idealny dzień zamienia się w katastrofę, gdy na skutek przesunięcia uskoku San Andreas w Kalifornii, dochodzi do niszczycielskiego trzęsienia ziemi o sile 9 stopni w skali Richtera. Gdy Ziemia pęka, a budynki zaczynają się walić, Ray, pilot helikoptera poszukiwawczo-ratunkowego, i jego żona, z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować córkę. Podczas tej przeprawy na ich drodze stają kolejne niebezpieczeństwa.

 1. Dowiedz się więcej o filmie San Andreas

Film San Andreas obejrzysz na HBO Max

Night Sky – Amazon Prime Video

 1. Co to: serial o parze, która przed laty dokonała tajemniczego odkrycia na swojej posesji i utrzymuje je w tajemnicy przed światem
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 20 maja
 3. Rok premiery: 2022

Serial opowiada o Franklinie i Irene York, małżeństwie, które przed laty odkryło zakopaną na ich podwórku komorę. Ta w niewytłumaczalny sposób prowadzi na dziwną, opustoszałą planetę. Od dokonania tego odkrycia starannie strzegą swojej tajemnicy, ale kiedy w ich życie wkracza enigmatyczny młody człowiek, cicha egzystencja Yorków zostaje wywrócona do góry nogami, a tajemnicza komnata, o której myśleli, że tak dobrze ją znają, okazuje się czymś znacznie większym, niż kiedykolwiek mogli sobie wyobrazić.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Night Sky

Serial Night Sky obejrzysz na Amazon Prime Video

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.