filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 4 lutego 2022, 12:00

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 4-6 lutego 2022 roku

Luty zaczynamy od kontynuacji kilku seriali, w tym hitu HBO – Wychowane przez wilki. Poza tym parę nowości, pośród których film o kulisach kariery Venus i Sereny Williams.

W pierwszym tygodniu lutego pojawiło się wiele wyczekiwanych przez fanów kontynuacji seriali, wśród których znajdują się produkcje o chłopcu z supermocami, o androidach wychowujących ludzkie dzieci oraz o gorącym romansie, który zamienił się w obsesję i wyciągnął na światło dzienne pewne tajemnice. Poza tym nowością na VoD jest ubiegłoroczny film z Willem Smithem i serial na podstawie książek Lee Childa. Zobaczcie, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO GO i Amazon Prime Video w weekend 4 – 6 lutego 2022 roku.

Raising Dion: 2. sezon – Netflix

 1. Co to: drugi sezon serialu sci-fi o chłopcu z supermocami i jego mamie, która ukrywa specjalne zdolności dziecka przed światem, aby je chronić
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 lutego
 3. Rok premiery: 2019

Dwa lata po pokonaniu Crooked Mana, Dion i Trójkąt Sprawiedliwości powracają, ale nic nie jest takie, jak się wydaje. Coś strasznego kryje się za horyzontem. Dion jest starszy i potężniejszy, ale czy to wystarczy, żeby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo?

 1. Dowiedz się więcej o Raising Dion

Raising Dion obejrzysz na Netflixie

Wychowane przez wilki: 2. sezon (Raised by Wolves) – HBO GO

 1. Co to: drugi sezon hitu HBO o dwóch androidach, które wychowują ludzkie dzieci na tajemniczej planecie
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 lutego
 3. Rok premiery: 2020

W drugim sezonie androidy Matka i Ojciec wraz z sześciorgiem ludzkich dzieci dołączają do nowej, ateistycznej kolonii w tajemniczej strefie tropikalnej na planecie Kepler-22b. Poruszanie się po tym dziwnym, nowym społeczeństwie to dopiero początek ich kłopotów, ponieważ „naturalne dziecko” Matki zagraża temu, co pozostało z rasy ludzkiej.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Wychowane przez wilki

Wychowane przez wilki obejrzysz na HBO GO

Mroczne pożądanie: 2. sezon (Oscuro deseo) – Netflix

 1. Co to: drugi sezon meksykańskiej produkcji Netflixa o pożądaniu, tragedii i poszukiwaniu prawdy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 2 lutego
 3. Rok premiery: 2020

Alma Solares to ceniona prawniczka i nauczycielka uniwersytecka, która na weekend odwiedza przyjaciółkę, żeby wesprzeć ją po rozwodzie. Podczas wyjazdu poznaje 23-letniego Dario Guerrę, z którym przeżywa szaloną noc. Po powrocie do domu, w którym czekają na nią mąż oraz córka, stara się zapomnieć o popełnionym podczas wyjazdu błędzie, ale zamiast tego jej życie zamienia się w piekło. To, co miało być niewinną przygodą, zaczyna być przepełnione pasją, a później zamienia się w niebezpieczną obsesję. Przy okazji na jaw wychodzą tajemnice, które łączą ze sobą wszystkich śmiertelnie mocnymi więzami. Co spotka bohaterów w drugim sezonie produkcji?

Mroczne pożądanie obejrzysz na Netflixie

King Richard: Zwycięska rodzina (King Richard) – HBO GO

 1. Co to: film, który opowiada o kulisach kariery Venus i Sereny Williams, trenowanych przez ich ojca, Richarda
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 6 lutego
 3. Rok premiery: 2021

Zdeterminowany i uzbrojony w konkretny plan Richard Williams zamierza zapisać na kartach historii swoje córki, Venus i Serenę. Trenując na zaniedbanych kortach tenisowych w Compton w Kalifornii, dziewczynki są kształtowane przez nieustępliwie zaangażowanego ojca oraz kierującą się intuicją matkę. Serena i Venus przeciwstawiają się pozornie niemożliwym do pokonania przeciwnościom i oczekiwaniom, które przed nimi stawiano. Oparta na prawdziwej historii, podnosząca na duchu opowieść o rodzinie, której niezachwiana determinacja i bezwarunkowa wiara dają światu dwie legendy sportu.

King Richard: Zwycięska rodzina obejrzysz na HBO GO

Reacher – Amazon Prime Video

 1. Co to: serial, który powstał w oparciu o książki Lee Childa
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 4 lutego
 3. Rok premiery: 2022

Gdy emerytowany Oficer Żandarmerii Wojskowej Jack Reacher zostaje aresztowany za morderstwo, którego nie popełnił, okazuje się, że znalazł się w centrum śmiertelnej konspiracji pełnej skorumpowanych policjantów, podejrzanych biznesmenów i spiskujących polityków. Nie mając nic poza sprytem, musi rozgryźć, co dzieje się w Margrave w stanie Georgia.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Reacher

Reacher obejrzysz na Amazon Prime Video

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej