Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 stycznia 2022, 12:15

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 21-23 stycznia 2022 roku

W tym tygodniu z czwartym sezonem powraca serial Ozark. Poza tym na VoD pojawi się spin-off G.I. Joe i kilka innych interesujących produkcji. Przekonaj się, co nowego możesz obejrzeć w ten weekend na Netflixie, HBO GO i Amazon Prime Video.

W tym tygodniu z pierwszą częścią czwartego sezonu wraca na Netflixa ich hitowa produkcja o rodzinie, która została wciągnięta w nielegalny biznes. Poza tym do biblioteki streamingowego giganta dołącza thriller szpiegowski. Z kolei na HBO GO udostępniono spin-off G.I. Joe oraz dramat osadzony w XIX wieku. Zaś Amazon Prime Video przygotował dla swoich subskrybentów produkcję o zakazanej miłości. Zobaczcie, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO GO i Amazon Prime Video w weekend 21 – 23 stycznia 2022 roku.

Ozark: 1. część 4. sezonu – Netflix

 1. Co to: czwarty sezon serialu o rodzinie, która zostaje wciągnięta w nielegalny interes, gdy okazuje się, że musi spłacić gigantyczny dług wobec bossa narkotykowego
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 21 stycznia
 3. Rok premiery: 2017

Byrde’owie w tym sezonie są zmuszeni pomóc brutalnemu szefowi Navarro w odejściu od przestępczej gry, co może pomóc także im w osiągnięciu tego samego. Stawka jest wysoka, a sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy Jonah postanawia pomóc konkurencji, wspierając Ruth, która obecnie współpracuje z Darlene. W produkcji występują: Jason Bateman, Laura Linney, Julia Garner, Sofia Hubiltz, Lisa Emery, Skylar Gaertner, Charlie Tahan, Jessica Frances Dukes, John Bedford Lloyd i Joseph Sikora.

 1. Dowiedz się więcej o Ozark

Ozark obejrzysz na Netflixie

Snake Eyes: Geneza G.I. Joe (Snake Eyes: G.I. Joe Origins) – HBO GO

 1. Co to: spin-off G.I. Joe, który skupia się na postaci Snake Eyesa
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 23 stycznia
 3. Rok premiery: 2021

Grany przez Henry’ego Goldinga Snake Eyes to wytrwały samotnik, który po uratowaniu dziedzica starożytnego, japońskiego klanu Arashikage, zostaje do niego przyjęty. Po przybyciu do Japonii Snake Eyes odbywa trening wojownika ninja pod okiem Arashikage, jednocześnie otrzymując od klanu coś, czego od dawna pragnął – dom. Ale gdy sekrety jego przeszłości zostaną ujawnione, honor i lojalność Snake Eyesa będą poddane próbie, która może oznaczać utratę zaufania najbliższych mu osób.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Snake Eyes: Geneza G.I.Joe

Snake Eyes: Geneza G.I.Joe obejrzysz na HBO GO

Monachium: W obliczu wojny (Munich – The Edge of War) – Netflix

 1. Co to: thriller szpiegowski, opowiadający o Brytyjczyku i Niemcu, którzy próbują zapobiec wybuchowi II wojny światowej
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 21 stycznia
 3. Rok premiery: 2021

Produkcja powstała w oparciu o bestseller Roberta Harrisa. Jesienią 1938 roku Europa stoi na krawędzi wojny. Adolf Hitler przygotowuje się do najazdu na Czechosłowację, podczas gdy rząd Neville’a Chamberlaina desperacko stara się znaleźć pokojowe rozwiązanie. Przy narastającej presji brytyjski urzędnik Hugh Legat i niemiecki dyplomata Paul von Hartmann jadą do Monachium na nadzwyczajną konferencję. Gdy rozpoczynają się negocjacje, dwoje starych przyjaciół ląduje w centrum sieci politycznych podstępów i bardzo realnego niebezpieczeństwa. Czy na oczach całego świata można zapobiec wojnie, a jeśli tak, to jakim kosztem?

Monachium: W obliczu wojny obejrzysz na Netflixie

Świat, który nadejdzie (The World to Come) – HBO GO

 1. Co to: opowieść o mężatkach, między którymi kwitnie miłość, wypełniająca pustkę w ich życiach i nadająca im sens
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 23 stycznia
 3. Rok premiery: 2020

W tym dziewiętnastowiecznym romansie osadzonym w Ameryce, Abigail, żona farmera, i jej nowa sąsiadka Tallie nawiązują niezwykłą więź. Pogrążona w żałobie Abigail zajmuje się swoim wycofanym mężem Dyerem, podczas gdy wolną duchem Tallie drażni zazdrosny mąż Finney. Kwitnący między kobietami romans wypełnia pustkę w ich życiach, z której wcześniej nie zdawały sobie sprawy. Jednak ich więź nie podoba się mężom, skarżącym się na coraz dłuższe wizyty.

Świat, który nadejdzie obejrzysz na HBO GO

Pomiędzy zmysłami (Lost Girls and Love Hotels) – Amazon Prime Video

 1. Co to: nawiedzana przez przeszłość nauczycielka angielskiego odkrywa miłość u boku gangstera z yakuzy
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 17 stycznia
 3. Rok premiery: 2020

Szanowana nauczycielka angielskiego za dnia naucza języka przyszłe japońskie stewardesy, a nocami upija się w barach i uprawia przygodny seks z nieznajomymi. Po poznaniu mężczyzny, który okazuje się być członkiem yakuzy, zupełnie się w nim zatraca pomimo niebezpieczeństwa, a także tradycji stojących na ich drodze do wspólnego szczęścia.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Pomiędzy zmysłami

Pomiędzy zmysłami obejrzysz na Amazon Prime Video

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.