Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 października 2021, 13:15

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 15-17 października 2021 roku

W ten weekend przyjrzymy się początkom rodzinnego życia Joe Goldberga, ostatniej misji Wolverine’a, a także staniemy twarzą w twarz z tajemniczym mężczyzną, który rusza na polowanie rok po tragicznym wypadku. To plan Netflixa, HBO GO i Amazon Prime Video na ten weekend.

W tym tygodniu kończy się długie oczekiwanie na trzecie sezony hitowych produkcji Netflixa oraz HBO GO. Będziemy mogli również przeżyć kosmiczną przygodę w drugim sezonie serialu Netflixa i ponownie doświadczyć koszmaru minionego lata we współczesnej wersji klasycznego slashera na Amazon Prime Video. Poza tym HBO GO przygotowało dla fanów kina komiksowego coś specjalnego: słodko-gorzkie ostatnie spotkanie z uwielbianym bohaterem Marvela. Przekonajcie się sami, co Netflix, HBO GO i Amazon Prime Video ma dla Was na weekend od 15 do 17 października 2021 roku.

Ty: 3. sezon (You) – Netflix

 • Co to: historia niebezpiecznego stalkera, który obsesyjnie zakochuje się w kolejnych kobietach i w imię miłości gotowy jest pozbyć się każdej przeszkody, która staje na jego drodze
 • Od kiedy dostępny na platformie: 15 października
 • Rok premiery: 2018

W trzecim sezonie spotykamy Joe i Love, gdy wiodą swoje sielskie życie na przedmieściach San Francisco jako małżeństwo z dzieckiem. Joe stara się być dobrym mężem i ojcem, ale stare nawyki nie dają o sobie zapomnieć, przez co pojawiło się u niego przeczucie, że nowa sąsiadka może być miłością jego życia. Codzienność pośród wścibskich i wyniosłych sąsiadów, ze śmiertelnie impulsywną żoną u boku, która budzi u niego lęk, przypomina zamknięcie w więzieniu, z którego chciałby uciec, co jest potwornie trudne, gdy ma się obok kobietę, która potrafi przewidzieć każdy twój ruch.

Logan: Wolverine – HBO GO

 • Co to: ostatnia przygoda na ekranie kultowej postaci komiksowej w wykonaniu Hugh Jackmana
 • Od kiedy dostępny na platformie: 17 października
 • Rok premiery: 2017

Lata walki doprowadziły do tego, że Wolverine zmęczył się życiem. W dodatku czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci żyją na marginesie, jednak za namową starego przyjaciela i mentora, Charlesa Xaviera, podejmuje się swojej ostatniej misji, której celem jest ochrona młodej dziewczyny, ostatniej nadziei mutantów. Co ciekawe, jest to jeden z najlepiej zarabiających filmów z kategorią wiekową R.

Korzystaj z HBO GO za 24,90 zł miesięcznie. Zarejestrować się możesz pod tym linkiem.

Another Life: 2. sezon – Netflix

 • Co to: serial sci-fi o kosmicznej załodze, która podczas swoich misji stawia czoła wielkim niebezpieczeństwom
 • Od kiedy dostępny na platformie: 14 października
 • Rok premiery: 2019

Akcja nowego sezonu rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się pierwszy, czyli w momencie, gdy komandor Niko przygląda się temu, jak Achaia niszczy planetę, co może być zwiastunem przyszłości Ziemi. Chcąc temu zapobiec, Niko i jej załoga podejmują negocjacje ze zdolnymi do ogromnej brutalności obcymi. Do czego one doprowadzą?

Koszmar minionego lata (I know what you did last summer) – Amazon Prime Video

 • Co to: grupa nastolatków, która rok wcześniej brała udział w śmiertelnym wypadku, jest prześladowana przez mordercę
 • Od kiedy dostępny na platformie: 15 października
 • Rok premiery: 2021

Odświeżona serialowa wersja klasycznego horroru z 1997 roku, w której grupa nastolatków mierzy się z tajemniczym mordercą. Wydarzenia mają miejsce rok po tragicznym wypadku, w którym nastolatkowie brali udział po imprezie z okazji ukończenia liceum.

Sprawdź 30 dni Amazon Prime za darmo, wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem.

Sukcesja: 1. odcinek 3. sezonu (Succession) – HBO GO

 • Co to: serial o władzy, polityce, pieniądzach i walce o wpływy, gdzie w centrum uwagi znajduje się rodzina Roy, kontrolująca jedną z największych korporacji mediowych na świecie
 • Od kiedy dostępny na platformie: 17 października
 • Rok premiery: 2018

W trzecim sezonie Sukcesji zobaczymy, jak grany przez Briana Coxa Logan, który w finale poprzedniego sezonu wpadł w pułapkę swojego syna, walczy, żeby zabezpieczyć swoje sojusze, podczas gdy zaciekła bitwa korporacyjna grozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej