Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2019, 21:08

autor: Frozen

Co czeka Fallouta 76 w 2019 roku? Bethesda kreśli plan aktualizacji

Od premiery gry Fallout 76 minęło 100 dni. Z tej okazji Bethesda Game Studios postanowiła podzielić się ze światem planami, jakie ma wobec produkcji na kolejne miesiące.

Pomimo dotychczasowych niepowodzeń, Bethesda wciąż ma ambitne plany wobec tytułu. - Co czeka Fallouta 76 w 2019 roku? - wiadomość - 2019-02-22
Pomimo dotychczasowych niepowodzeń, Bethesda wciąż ma ambitne plany wobec tytułu.

Fallout 76 ma już 100 dni. Firma Bethesda postanowiła wykorzystać tę symboliczną okazję do podzielenia się ze społecznością graczy swoimi przemyśleniami oraz planami na 2019 rok. Twórcy zdają sobie sprawę, że początki były trudne i frustrujące dla fanów tytułu, którzy musieli zmagać się z niezliczoną liczbą błędów występujących podczas rozgrywki. Część z tych problemów udało się już naprawić. Studio chwali się, że stabilność gry i serwerów polepszyła się od czasu premiery o ponad 300%, a gracze spędzają w Fallout 76 średnio 4 godziny dziennie. Bethesda chce, aby produkcja stała się „platformą nieskończonych przygód w świecie Fallouta” na wiele kolejnych lat. W związku z powyższym, już niedługo tytuł wzbogaci się o nową, bezpłatną zawartość.

Dzikie Appalachy

Wiosną zadebiutują Dzikie Appalachy, które przyniosą ze sobą wiele nowości. Począwszy od 12 marca 2019 roku, przez kilka następnych tygodni, do gry będą dochodziły następujące rzeczy (dokładne opisy możecie znaleźć na stronie Bethesdy):

 1. Nowe zadania: Straszna strzyża!
 2. Nowe zadania: Zawsze wzwyż
 3. Nowe funkcje: Legendarny handlarz i przetwarzanie
 4. Nowe funkcje: C.A.M.P., dekoracje, sprzedaż pomiędzy graczami, funkcjonalny aparat fotograficzny
 5. Nowe funkcje: Warzenie i destylacja
 6. Nowe wydarzenie sezonowe: Parada Fasnacht
 7. Nowy tryb gry: Przetrwanie

Nuclear Winter

Kolejnym dużym wydarzeniem będzie Nuclear Winter, które zadebiutuje latem tego roku. Aktualizacja przyniesie ze sobą następujące nowości:

 1. Nowy tryb gry: Nuclear Winter
 2. Nowe napady na krypty: Otwierają się krypty 96 i 94
 3. Nowa funkcja: Legendarni gracze

Wastelanders

Największą aktualizację zaplanowano jednak na koniec roku. Jesienią pojawi się Wastelanders, które przyniesie ze sobą nową główną serię zadań, nowe frakcje, nowe wydarzenia, nowe funkcje i inne nieokreślone jeszcze niespodzianki. Bethesda zarzeka się, że będzie to największa i najbardziej ambitna aktualizacja Fallouta 76, jaka kiedykolwiek wyszła. Jeszcze w tym roku przekonamy się, ile jest w tym wszystkim prawdy.

 1. Oficjalna strona serii Fallout
 2. Fallout 76 - poradnik do gry
 3. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego