Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2020, 18:18

autor: Entelarmer

Civilization 6 otrzyma przepustkę sezonową i darmową zawartość

Studio Firaxis Games zapowiedziało przepustkę sezonową dla gry Sid Meier's Civilization VI. W ramach New Frontier Pass otrzymamy darmowe aktualizacje oraz płatne DLC z nowymi cywilizacjami.

Civilization 6 otrzyma przepustkę sezonową i darmową zawartość - ilustracja #1
Szósta Cywilizacja otrzyma kolejne dodatki.

Przez cztery lata od premiery Sid Meier’s Civilization VI zdążyło trafić na wszystkie konsole obecnej generacji i doczekało się garści dodatków. Jednak rozwój gry nie zakończy się na zeszłorocznym Sid Meier's Civilization VI: Gathering Storm. Zespół Firaxis Game ujawnił przepustkę sezonową New Frontier Pass. Przez cały rok mamy otrzymywać nową zawartość, w tym w ramach darmowych aktualizacji balansujących grę.

New Frontier Pass przyniesie ze sobą także sześć płatnych rozszerzeń. Każde z nich wprowadzi nową cywilizację, przywódców oraz tryb rozgrywki, jak również nowe systemy, ulepszenia, cuda świata itp. Pierwsze rozszerzenie trafi na platformy stacjonarne 21 maja, a wraz z nim powrócą Majowie oraz zadebiutuje w serii Wielka Kolumbia. Na zwiastuniue przepustki wspomniano też m.in. o trybie Apokalipsy oraz nieobecnych wcześniej zasobach. Ponadto za zakup przepustki otrzymamy (po premierze drugiego DLC) specjalny bonus w postaci dwóch pakietów postaci skupiających się wokół Teodora Roosevelta i Katarzyny Medycejskiej, które odmienią tak wygląd, jak i cechy tych przywódców. New Frontier Pass będzie kosztował 39,99 dolara (około 169 złotych).