Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 grudnia 2021, 16:24

Cities: Skylines Airports - Paradox Interactive zapowiada nowe DLC

Airports to kolejne DLC, które wkrótce rozszerzy zawartość popularnej strategii Cities: Skylines. Dodatek pozwoli na projektowanie własnych lotnisk oraz korzystanie z dobrodziejstw podniebnych środków lokomocji.

Miłośnicy strategii ekonomicznej Cities: Skylines mogą zacierać ręce, bo 25 stycznia przyszłego roku produkcja otrzyma rozszerzenie zatytułowane Airports. Zgodnie z zapowiedzią firmy Paradox Interactive, DLC w tym samym czasie zadebiutuje na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w cenie ok. 53 zł. Jak się pewnie domyślacie, nowa zawartość skupiona będzie na logistyce lotniczej.

Cities: Skylines - Airports pozwoli na projektowanie lotnisk od podstaw poprzez łączenie kolejnych budynków za pośrednictwem sieci hal przylotowych. Kluczowym elementem DLC będą starania o przychylność pasażerów. Tworzenie udogodnień dla osób podróżujących w celach służbowych lub turystycznych odblokuje dodatkowe opcje rozwoju naszego obiektu oraz możliwość zakupu większych maszyn.

Nie obejdzie się również bez tworzenia miejskich połączeń, by pracownicy mogli o czasie stawić się na lotnisku za pośrednictwem przemyślanych linii autobusowych czy kolejowych.

  1. Cities: Skylines – recenzja gry
  2. Cities: Skylines – poradnik do gry