Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 maja 2021, 13:05

Wkrótce wrócimy do Cichego miejsca - oto finałowy zwiastun kontynuacji głośnego horroru

W sieci pojawił się nowy, określony jako „finałowy” trailer filmu Ciche miejsce 2, czyli kontynuacji produkcji Johna Krasinskiego z 2018 roku. Tytuł będzie miał swoją oficjalną premierę w USA 28 maja. W Polsce natomiast pojawi się 4 czerwca.

Ponad rok minął od uroczystej premiery Cichego miejsca 2. Niestety, ze względu na pandemię koronawirusa, która akurat w tym okresie zaczęła dynamicznie rozwijać się po świecie, ta kontynuacja ciepło przyjętego horroru z 2018 roku w reżyserii Johna Krasinskiego nie trafiła do szerszego obiegu. Wkrótce ma się to jednak zmienić. Według obecnych planów, produkcja pojawi się w amerykańskich kinach 28 maja (a 4 czerwca do Polski). Aby przypomnieć o tym zbliżającym się wielkimi krokami wydarzeniu, w sieci pojawił się kolejny trailer Cichego miejsca 2, który został określony jako „finałowy”. Możecie go obejrzeć poniżej.

Ciche miejsce 2, podobnie jak „jedynka”, będzie skupiało się na losach rodziny Abbottów żyjących w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez tajemnicze stwory, które są zwabiane nawet przez najmniejszy dźwięk. Szybko okaże się jednak, że nie są one jedynym zagrożeniem. W filmie zobaczymy między innymi Emily Blunt, Cilliana Murphy'ego, Djimona Hounsou, Noah Jupe'ego oraz Millicent Simmonds. Za kamerą ponownie stanął John Krasinski.

  1. Oficjalna strona internetowa Paramount Pictures