Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 sierpnia 2021, 13:19

autor: Iltutmiś

Zobacz zdjęcia złoczyńcy na planie Thor: Love and Thunder

Od końca zeszłego roku wiemy, że utalentowany Christian Bale zagra głównego złego w czwartej odsłonie przygód Thora. Rola Gorra Bogobójcy była tajnie strzeżona, aż do teraz. Do Internetu wyciekły bowiem zdjęcia z filmowego planu.

W SKRÓCIE:
  • Christian Bale, znany ze swoich filmowych transformacji, wcieli się w Gorra Bogobójcę.
  • Thor: Love and Thunder reżyseruje Taika Waititi. W Thora wciela sie oczywiście Chris Hemsworth, od lat znany z odgrywania skandynawskiego boga.
  • Czwarta odsłona przygód Thora wejdzie do kin 6 maja 2022 roku.

Zdjęcia do czwartej odsłony przygód boga błyskawic zakończono jakiś czas temu. W celu powtórzenia niektórych ujęć część obsady ponownie pojawiła się na planie. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się Christian Bale w roli Gorra Bogobójcy, przeciwnika głównego bohatera w Thor: Love and Thunder.

Gorr Bogobójca w kilku słowach

Gorr to złoczyńca wprowadzony zaledwie osiem lat temu do uniwersum Marvela. Pojawił się w komiksie „Thor: God of Thunder” #2-11, w którym był główym przeciwnikiem skandynawskiego boga-bohatera. Przeciwnik Thora jest obcym z bezimiennej planety, pałającym ogromną nienawiścią do bogów. Żarliwa niechęć narodziła sie na skutek śmierci rodziców Gorra i jego ciężarnej żony. Gdy odkrył, że bogowie nie chcą się opiekować wyznawcami, poprzysiągł krwawą zemstę na każdym napotkanym bóstwie.

Premiera Thor: Love and Thunder ustalona została na 6 maja 2022 roku. Film jest reżyserowany przez wielokrotnie nagradzanego Taikę Waititi. Na ekranie poza Christianem Bale’em i Chrisem Hemsworthem zobaczymy również Russella Crowe’a, Chrisa Pratta, Natalie Portman czy Tessę Thompson.