Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 maja 2022, 17:48

Christian Bale może być najlepszym złoczyńcą Marvela

Gorr Bogobójca będzie kolejnym przeciwnikiem Boga Piorunów z MCU. Reżyser czwartej części przygód Thora ma bardzo ciekawą opinię na temat antagonisty.

Taika Waititi wypowiedział się na temat czarnego charakteru z filmu Thor: Miłość i grom (via The Direct), a jego słowa wzbudzą wielkie zainteresowanie wśród fanów MCU. Nic dziwnego, bowiem Gorr, grany przez Christiana Bale’a, jest jednym z najbardziej wyczekiwanych czarnych charakterów.

To świetna, naprawdę zabawna, dziwna mała grupa bohaterów, nowy zespół dla Thora z Korgiem, Walkirią i Potężną Thor. Moim skromnym zdaniem, mamy prawdopodobnie najlepszego złoczyńcę, jakiego Marvel kiedykolwiek miał.

Trudno na tę chwilę oceniać słowa reżysera oraz to, co miał tak naprawdę na myśli. Trzeba jednak przyznać, że Gorr Bogobójca może należeć do najlepiej zagranych czarnych charakterów w MCU. Niewątpliwie tak utalentowany aktor, jakim jest Christian Bale, odda głębię oraz motywacje tego antagonisty.

Czy jednak po seansie Thor: Love and Thunder widzowie będą mogli mówić, że antagonista był jednym z lepszych w MCU? O tym przekonamy się 8 lipca 2022 roku. Dorównanie niektórym będzie na pewno bardzo trudne. Czy w związku z tym Gorr Bogobójca będzie wymieniany na równi z Thanosem, Lokim czy Wenwu?