Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release 11 bit studios S.A. Press Release 17 grudnia 2019, 18:04

Children of Morta z nową zawartością w 2020 roku

Najnowsza pozycja z wydawniczego portfolio 11 bit studios okazała się ogromnym sukcesem - komercyjnym i kreatywnym. Koszt produkcji gry zwrócił się po trzech dniach obecności na rynku, a Children of Morta zyskało uznanie w oczach krytyków i graczy.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Children of Morta, nastawione na narrację RPG akcji stworzone przez Dead Mage i wydane przez 11 bit studios, dostanie mnóstwo nowej zawartości w nadchodzącym roku. Swoje plany studio przedstawia z pomocą deweloperskiej mapy.

Najnowsza pozycja z wydawniczego portfolio 11 bit studios okazała się ogromnym sukcesem - komercyjnym i kreatywnym. Koszt produkcji gry zwrócił się po trzech dniach obecności na rynku, a Children of Morta zyskało uznanie w oczach krytyków i graczy.

11 bit studios z przyjemnością oferuje więc oddanym fanom gry kolejną porcję atrakcji. Ponadto - tak jak spodziewali się gracze - większość nowej zawartości będzie darmowa dla wszystkich, którzy już posiadają grę. Jedynym płatnym rozszerzeniem będą ….. . Zobaczmy co czeka rodzinę Bergsonów w nowym roku:

  1. Świątynia Wyzwania (I) wprowadzi wyższy poziom trudność oraz paczkę z ponad 20 nowymi przedmiotami
  2. Zajazd Wschodzącego Słońca (II) to tryb New Game+, gracze będą mogli przenieść do niego wszystkie postacie, ich umiejętności, walutę, ulepszenia warsztatu z pierwszego ukończenia gry
  3. Zdarzenie losowe (!) oznacza dokładnie to, co mówi nazwa - nigdy nie wiesz co tu spotkasz!
  4. W Domu Bergsonów (III) czeka nowa grywalna postać
  5. Sanktuarium Drużyny (IV) dodaje oczekiwany tryb sieciowej kooperacji
  6. Świątynia Nieskończoności (V) to seria aren z falami wrogów do pokonania, mini-bossami i bossem. Tryb nieskończoności również wspiera sieciową kooperację
  7. Skarb (VI) zawiera ponad 30 nowych przedmiotów
  8. Wszystko to ma przygotować herosów na podróż Niezbadane Ziemie (VII). Następna wyprawa Bergsonów to całkiem nowy rozdział z głównym questem, wydarzeniem w rodzinnym domu, kolejną grywalną postacią, nowymi przeciwnikami i nowym bossem.

Na koniec niespodzianka dla tych, którzy chcą by muzyka z Children of Morta towarzyszyła im podczas codziennych obowiązków. Ścieżka dźwiękowa z gry, której autorem jest Hamidreza Ansari, jest dostępna na YouTube, Spotify oraz iTunes!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.