Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release The Farm 51 Press Release 20 grudnia 2019, 18:19

Chernobylite wzbogacone o nową aktualizację. W grze dostępna jest nowa mapa

Dwa miesiące po starcie wczesnego dostępu i tuż przed przerwą świąteczną deweloperzy z The Farm 51 postanowili zaserwować nam drugą dużą aktualizację. W grze zwiedzimy zupełnie nową lokację - Czerwony Las, znaną jako najbardziej radioaktywne miejsce na Ziemi oraz przetestujemy ogromną porcję nowości.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Zgodnie z obietnicą złożoną przez twórców gry podczas prezentowania road mapy - mega aktualizacja wprowadzająca Czerwony Las jest już dostępna. Oprócz nowej mapy w grze pojawiły się również zmiany w systemie przechowywania przedmiotów, dodano tryb swobodnej rozgrywki, a także kilka drobnych usprawnień wydajności. Ostatnimi czasy w grze zagościł również karabin szturmowy, system modyfikacji broni, nowe przedmioty oraz narzędzia. Warto wspomnieć, że od startu fazy wczesnego dostępu gra została przetłumaczona na kilka kolejnych języków.

Chernobylite wzbogacone o nową aktualizację. W grze dostępna jest nowa mapa - ilustracja #1

Sprawdź wideo prezentujące wszystkie zmiany wprowadzone w najnowszej aktualizacji i zapoznaj się z krótkim ich podsumowaniem w tekście poniżej.

ZAWARTOŚĆ MEGA AKTUALIZACJI:

 1. Czerwony Las - zupełnie nowe miejsce przeznaczone do swobodnej eksploracji. Odwiedź słynny radioaktywny bór i ukończ wszystkie misje w tych niesprzyjających warunkach.
 2. Zmiany w bazie - od teraz gracze będą mogli przechowywać swoje łupy w zupełnie nowy sposób oraz modyfikować swoją broń.
 3. Tryb swobodnej rozgrywki - ten tryb pozwala graczom wybrać dowolną lokację w preferowanej konfiguracji pogodowej, wraz z wybranymi dostępnymi tam misjami. Gracz może włączyć lub wyłączyć zdarzenia losowe, a nawet rozpocząć rozgrywkę z wszystkimi dostępnymi broniami i umiejętnościami.
 4. Poprawa wydajności - gra jest nieustannie optymalizowana, a gracze ze słabszą specyfikacją sprzętową powinni zauważyć wyraźną poprawę w wydajności.
 5. Dodatkowo, jeszcze przed świętami gracze będą mogli spotkać deweloperów podczas streamów na platformie Steam, w czwartek oraz piątek o godzinie 17:00 naszego czasu. Spodziewajcie się prezentów świątecznych i konkursów z nagrodami!

O GRZE:

Chernobylite to najnowsza produkcja z gatunku survival horror od twórców uznanej na całym świecie gry Get Even.

To tytuł, który łączy swobodną eksplorację świata z nieliniowym opowiadaniem historii, emocjonującą, pełną wyzwań i potyczek rozgrywką, a także unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów. I nieustannie będzie stawiał przed graczem szereg wyzwań:

ZRÓB WSZYSTKO, ŻEBY PRZETRWAĆ

Rywalizuj lub zawiązuj sojusze z innymi stalkerami Czarnobylskiej Strefy. Pamiętaj, że życie jest kruche i to Twoje decyzje mają wpływ na los Twoich towarzyszy. A czas zdecydowanie nie jest tu sprzymierzeńcem. Z każdą chwilą Twoje szanse na sukces maleją, kompani umierają, zapasy się wyczerpują, a niespodziewany wojskowy patrol może odkryć Twoją kryjówkę. Zagrożenia nadnaturalnego pochodzenia igrają z Twoją świadomością, przyjmując różne formy i sprawiając, że jest Ci coraz trudniej odróżnić prawdę od ułudy. Każdy nowy dzień, to nowe wyzwanie stojące na przeszkodzie do odkrycia prawdy. Nie spiesz się jednak i ostrożnie planuj swój każdy następny krok. Bo tylko tak będziesz w stanie przeżyć.

DZIAŁAJ WEDŁUG WŁASNYCH ZASAD

Twórz broń i ulepszaj elementy swojego wyposażenia, aby skutecznie stawić czoła oddziałom militarnym, a także nieznanymi Ci dotąd, nadnaturalnym zagrożeniom. Korzystaj z zaawansowanych narzędzi, które pomogą Ci się poruszać po ponurym i zanieczyszczonym środowisku. Pozostań poza zasięgiem patroli i zbierz informacje, które pozwolą Ci rozwikłać zagadkę z przeszłości.

To Twoje decyzje kształtują otoczenie wokół i to od Ciebie zależy czy będziesz miał odwagę stawić czoła prawdzie, czy też uznasz, że pewne tajemnice powinny zostać pogrzebane na zawsze.

NIE PODDAWAJ SIĘ

Staraj się pozostać przy zdrowych zmysłach. Ciężko przewidzieć okropności, jakie mogły spotkać Twoją ukochaną. Elektrownia Atomowa w Czarnobylu, to nie to samo miejsce, które pamiętasz. Tylko determinacja pomoże Ci w osiągnięciu celu.

GŁÓWNE CECHY GRY:

 1. Odkrywaj piękną, a jednocześnie przerażająco dokładną rekonstrukcję Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia zeskanowanej w 3D;
 2. Współpracuj lub rywalizuj z innymi stalkerami ze Strefy. Pamiętaj jednak, że nigdy nie możesz im ufać, bo każdemu przyświeca jakiś ukryty cel. Zawsze;
 3. Staw czoła znanym i nieznanym Ci dotąd zagrożeniom;
 4. Zanurz się w nieliniowej, ekscytującej opowieści, w której fikcja miesza się z rzeczywistością;
 5. Zrób dobry użytek ze swojej wiedzy z zakresu fizyki i chemii, aby stworzyć sprzęt niezbędny do przetrwania i efektywnie zarządzać zapasami;
 6. Walcz z przerażającymi potworami i demonami, które przybyły z alternatywnej rzeczywistości;
 7. Zbieraj i analizuj dane za pomocą zestawu zaawansowanych narzędzi do badania skażonego środowiska.

Chernobylite jest już dostępne we wczesnym dostępie na platformie Steam: https://store.steampowered.com/app/1016800/Chernobylite/ oraz GOG: http://gog.com/game/chernobylite. Premiera gry na Steam zaplanowana jest na Zimę 2020 roku.

Więcej informacji na temat tytułu można znaleźć na oficjalnej stronie: http://www.chernobylgame.com/, Steamie, Facebooku, Instagramie, YouTubie, Twitterze oraz Discordzie.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Chernobylite

Chernobylite