Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2013, 18:11

autor: Adrian Werner

Call to Arms – obejrzyj zapis rozgrywki z RTS-a współtwórców Men of War

Studio Digitalmindsoft wypuściło nowy filmik z taktycznego RTS-a Call To Arms. Materiał stanowi zapis rozgrywki z wersji alpha projektu.

Dwa miesiące temu studio Digitalmindsoft, czyli współtwórcy serii Men of War, ujawniło swój nowy projekt, czyli taktycznego RTS-a Call To Arms. Teraz autorzy wypuścili pierwszy materiał video pokazujący zapis rozgrywki. Filmik pochodzi z wersji alpha, więc wiele elementów wciąż jest tymczasowa, ale i tak video daje niezłe pojęcie o tym, co mają w planach twórcy.

Ludzie z Digitalmindsoft zbierają pieniądze na produkcję za pośrednictwem własnej strony i na razie idzie im to w bardzo wolnym tempie. W przyszłości zamierzają jednak wystartować z Kickstarterem, co powinno znacząco przyśpieszyć ten proces.

  1. Oficjalna strona Call to Arms
  2. Zbiórka na Call to Arms na oficjalnej strone Digitalmindsoft

Call to Arms zapowiadany jest jako duchowy spadkobierca serii Men of War. W przeciwieństwie do tej serii akcja osadzona będzie w czasach współczesnych. Autorzy obiecują rozbudowaną taktyczną stronę starć, ale pojawi się również opcja przejęcia bezpośredniej kontroli nad pojedyncza. Gra powstaje wyłącznie z myślą o pecetach, a jej premiera planowana jest na pierwszy kwartał 2014 roku.