Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2016, 09:50

Call of Duty: Infinite Warfare - nowy zwiastun wprowadza w fabułę kampanii

Studio Infinity Ward i firma Activision opublikowały nowy zwiastun Call of Duty: Infinite Warfare. Filmik koncentruje się na aspekcie fabularnym gry, pokazując szczegóły konfliktu, który napędzać będzie scenariusz kampanii.

Firma Activision wypuściła nowy zwiastun FPS-a Call of Duty: Infinite Warfare, który wprowadza w fabułę najnowszej produkcji studia Infinity Ward. Materiał dużo miejsca poświęca postaci zagranej przez Kita Haringtona. Ten znany głównie z roli Jona Snowa w Grze o Tron aktor wcieli się w grze w główny czarny charakter, dowodzący siłami, które przypuszczą atak na Ziemię.

CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Infinity Ward
  • Wydawca: Activision
  • Gatunek: FPS
  • Platformy: PC, PS4, XONE
  • Data premiery: 4 listopada 2016 r.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Infinite Warfare kontynuuje zapoczątkowany przez Black Ops II marsz marki w stronę futurystycznych klimatów. Tym razem dostaniemy pełne science-fiction, przenosząc się w odległą przyszłość, w czasy, gdy ludzkość zagospodarowała większość Układu Słonecznego. Po pewnym czasie koloniści postanawiają uniezależnić się od rządów ziemskich, a po skutecznej rebelii decydują się na zaatakowanie naszej planety.

Atak następuje znienacka i jest na tyle skuteczny, że siłom ziemskim pozostają tylko dwa w pełni sprawne krążowniki kosmiczne. Gracz wcieli się w kapitana jednej z tych jednostek i będzie zarówno podejmował decyzje jako dowódca, jak i udawał się na misje.

 Call of Duty: Infinite Warfare - nowy zwiastun wprowadza w fabułę kampanii  - ilustracja #2

Przypomnijmy, że Call of Duty: Infinite Warfare zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra trafi do sprzedaży 4 listopada tego roku. Zamówienie jej w przedsprzedaży nagrodzone zostanie DLC Zombies in Spaceland Pack oraz dostępem do unowocześnionej wersji mapy Terminal do trybu multiplayer.

Produkcja zaoferuje kampanię oraz rozgrywki multiplayer. Ta druga opcja pozwoli na potyczki PvP w futurystycznych realiach, jak i na zabawę w trybie kooperacyjnym Zombies in Spaceland, który przeniesie nas do lat 80. ubiegłego wieku, do opanowanego przez zombie lunaparku.

Fani będą mogli wypróbować grę przed premierą podczas beta testów. Na PlayStation 4 ruszą one 14 października, a w jakiś czas później do zabawy dołączą użytkownicy Xboksa One. Pecetowcy będą musieli obejść się smakiem.

  1. Oficjalna strona serii
  2. Call of Duty: Infinite Warfare – kompendium wiedzy