Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Przemysław Zamęcki 13 czerwca 2018, 13:53

Bus Simulator wraz z rozbudowanym zestawem do tworzenia modów gotowy do odjazdu

Bus Simulator 18 na PC jest dostępny od dziś (w wersji Steam od godziny 19:00) w cenie 29.99 euro w sprzedaży pudełkowej i cyfrowej.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

astragon Entertainment GmbH oraz developerzy ze studia stillalive świętują dziś premierę Bus Simulator 18. Wciągający symulator jazdy autobusem na PC jest już dostępny w sprzedaży pudełkowej i do pobrania u dystrybutorów w wersji cyfrowej. Kierowcy, którzy chcieliby spróbować szczęścia w tworzeniu własnych modeli autobusów, nowych map, miast oraz innych rodzajów sprzętu, ucieszą się na wiadomość o równoczesnej premierze Bus Simulator 18: Modding Kit, którzy będzie dostępny bezpłatnie dla posiadaczy podstawowej gry poprzez Steam Workshop!

W Bus Simulator 18 gracze zyskają niecodzienną możliwość stworzenia swojego własnego przedsiębiorstwa autobusowego – solo w trybie dla jednego gracza lub razem z maksymalnie trzema znajomymi w trybie wieloosobowym – i doprowadzenia go do sukcesu w fikcyjnym, europejskim mieście Seaside Valley. Podczas rozgrywki będą mieli możliwość odblokować i prowadzić osiem stworzonych na oficjalnej licencji i z dbałością odwzorowanych modeli autobusów globalnie uznanych producentów: Mercedes-Benz, MAN, IVECO BUS oraz Setra.

W trakcie gry prowadzenie swoich pojazdów nie będzie jedynym ważnym zadaniem, które czeka entuzjastów autobusów. Będą oni także zarządzali swoimi aspirującymi firmami autobusowymi, tworzyli nowe linie komunikacyjne, zatrudniali nowych kierowców i wykonywali dostarczające wiele rozrywki misje, by zyskać dostęp do kolejnych, licznych dzielnic miasta i autobusów.

Bus Simulator wraz z rozbudowanym zestawem do tworzenia modów gotowy do odjazdu - ilustracja #1

Dzięki nowemu systemowi progresji, jak również szerokiej gamie specjalnych wydarzeń i opcji, gra zapewni długoterminową rozrywkę nawet graczom, którzy z powodzeniem odblokują już wszystkie pojazdy i dzielnice, ponieważ system pozwoli im skupić się na dalszym rozwoju ich przedsiębiorstwa autobusowego. Kreatywni kierowcy ucieszą się z wieści, że premierę ma także Bus Simulator 18: Modding Kit. Ten bazujący na silniku Unreal Engine 4 zestaw do tworzenia modów zapewni im okazję do tworzenia nie tylko własnych autobusów, elementów dekoracyjnych, reklam i skórek, ale także kompletnie nowych map i miast. Gotowe mody mogą być publikowane na Steam Workshop, dzięki czemu inni gracze będą mogli je pobrać i dodać do swojej kopii gry.

Bus Simulator 18 na PC jest dostępny od dziś (w wersji Steam od godziny 19:00) w cenie 29.99 euro w sprzedaży pudełkowej i cyfrowej. Na platformie Steam dostępna jest specjalna oferta premierowa, trwająca co najmniej przez tydzień od premiery, w skład której wchodzi 10% rabatu oraz bonusowe wnętrze dla busów Mercedes-Benz Citaro.