Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2020, 18:08

autor: Froozyy

Burza na scenie LOL-a; wielki transfer w e-sporcie

Dzisiaj oficjalnie dowiedzieliśmy się, że profesjonalny gracz LoL-a - Martin „Rekkles” Larsson - po latach gry w barwach Fnatic zmieni drużynę. W następnym sezonie będzie reprezentował G2 Esports.

Europejska profesjonalna drużyna League of Legends G2 Esports ogłosiła dzisiaj podpisanie kontraktu z nowym zawodnikiem, Martinem „Rekklesem” Larssonem grającym na pozycji strzelca i wcześniej występującym w zespole Fnatic. Przedstawienie Rekklesa jako gracza G2 możecie obejrzeć poniżej, a jest to prawdopodobnie najgłośniejszy transfer w historii europejskich zmagań LoL-a.

Do tej pory praktycznie zawsze (poza jednym sezonem) mistrzostwo Europy zdobywała jedna z dwóch drużyn: Fnatic lub G2. Rekkles praktycznie od początku swojej kariery związany był z tym pierwszym zespołem i można śmiało powiedzieć, że stał się „twarzą” drużyny. Po latach zmagań w barwach Fnatic postanowił zmienić zespół, a padło na odwiecznych rywali – G2 Esports (gdzie zagra u boku Martina „Wundera” Hansena, Marcina „Jankosa” Jankowskiego, Rasmusa „Capsa” Winthera oraz Mihaela „Mikyxa” Mehle). O transferze mówiło się od kilku dni, ale dopiero teraz został on oficjalnie potwierdzony. Myślicie, że G2 w składzie z Rekklesem wreszcie sięgnie po tytuł mistrzów świata?