Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 października 2021, 12:54

autor: Ignacy Kruk

Brendan Fraser dołącza do obsady Batgirl - prawdopodobnie zagra głównego złoczyńcę

Wszystko wskazuje na to, że Brendan Fraser powróci do grania w mainstreamowych produkcjach - według plotek aktor ma wcielić się w postać Firefly’a, złoczyńcy-piromana i głównego przeciwnika Barbary Gordon w nachodzącym filmie o Batgirl.

Uwielbiany przez internetową społeczność Brendan Fraser był ostatnio zachęcany przez fanów do ponownego udziału w hollywoodzkich produkcjach (o czym pisaliśmy tutaj). Od czasów pierwszego filmu o Mumii aktor nie miał zbyt wielu okazji do grania w mainstreamowych filmach. Zawiedziony brakiem perspektyw, oddalił się od przemysłu filmowego.

Najwyraźniej jednak wsparcie internautów podziałało, ponieważ – jak donosi serwis Deadline – aktor dołączył do obsady nachodzącego filmu o Batgirl. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji miałby zagrać postać piromana-złoczyńcy, znanego szerzej jako Firefly.

Szczegóły na temat warstwy fabularnej produkcji nie są jeszcze znane. Wiemy natomiast, że tytułową rolę zagra Leslie Grace, reżyserami produkcji są Adil El Arbi i Bilall Fallah (Bad Boys for Life), a scenariusz napisany został przez Christinę Hodson (Ptaki Nocy).

Film Batgirl, podobnie jak Blue Beetle, nie doczeka się kinowego debiutu – dostępny będzie ekskluzywnie na platformie HBO Max. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.