Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2021, 21:02

Borderlands zagości w Sea of Thieves w formie skórek

Pokaz firmy Microsoft na targach gamescom 2021 przedstawił małą współpracę pomiędzy Sea of Thieves i Borderlands. W tytule studia Rare pojawią się skórki inspirowane looter-shooterem.

Podczas dzisiejszego pokazu firmy Microsoft na targach gamescom 2021 został ujawniony crossover pomiędzy grą Sea of Thieves od studia Rare oraz popularną serią looter-shooterów Borderlands spod ręki Gearbox Software. Jest to tak naprawdę mała współpraca i w Sea of Thieves pojawiły się zaledwie elementy kosmetyczne, ale są one co najmniej ciekawe, a co więcej – darmowe. Można je zdobyć od dziś do 7 września.

Jak możemy zauważyć na powyższym zwiastunie, będziemy mogli przyozdobić nasz statek barwami kojarzonymi z serią Borderlands. Oprócz tego otrzymamy żagle z symbolem Krypty, który jest znakiem rozpoznawczym owego cyklu. Kolejnymi dodatkami są unikalne armaty, ster oraz galion przywodzący na myśl popularną postać z Borderlands – Claptrapa.

Filip Węgrzyn

Filip Węgrzyn

Już za młodu wiedział, że pisanie sprawia mu wiele satysfakcji. Swoją przygodę z piórem zaczął od opowiadań, których miejscami akcji były światy postapo i fantasy. Jako ścieżkę edukacji wybrał organizację i sprzedaż reklamy, stąd też jego krótki epizod w influencer marketingu. Myślami ciągnęło go jednak do pisania, dzięki czemu w listopadzie 2020 roku związał się z serwisem Gry-OnLine i poniekąd zrealizował swoje marzenie. Na początku pisał dla serwisu jako autor wiadomości, a obecnie wspomaga dział Płatnych Produktów we współpracach z zewnętrznymi serwisami jako redaktor prowadzący. Fan RPG-ów Bethesdy i From Software. Uwielbia również sieciowe strzelanki (zwłaszcza Rainbow Six Siege), survivale z budowaniem baz, gry kooperacyjne i horrory.

więcej