Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 maja 2019, 19:23

Bohaterowie Stranger Things w wyjątkowym zestawie klocków LEGO

Firma LEGO zapodziewała nowy, wyjątkowy kolekcjonerski zestaw opaty na licencji serialu Stranger Things. Składający się z ponad dwóch tysięcy elementów komplet klocków przedstawia dwie lustrzane wersje domu rodziny Byers, a także zawiera figurki wszystkich głównych bohaterów pierwszego sezonu serii.

Serial Stranger Things, którego trzeci sezon zadebiutuje na początku lipca, okazał się najprawdopodobniej największym dotychczasowym hitem serwisu Netfliks i popkulturowym fenomenem. Od czas debiutu w 2016 roku, seria doczekała się nie tylko ogromnej rzeszy oddanych widzów, ale także setek najróżniejszych gadżetów. Firma LEGO przygotowała kolejną atrakcję dla jej fanów, zapowiadając oryginalny i wyjątkowy zestaw kolekcjonerski, oparty na pierwszym sezonie serialu.

Składa się on w sumie z 2287 elementów i przedstawia równocześnie dwie wersje oddanego ze szczegółami domu rodziny Byers, tą z naszego świata oraz z innego wymiaru, a więc tzw. Drugiej Strony (ang Upside Down). Obie łączą się ze sobą w interesujący i widowiskowy sposób, jak lustrzane odbicia. Fani otrzymają także osiem figurek głównych bohaterów, samochód szeryfa Hoppera oraz specjalną podstawkę z logo serii. Po złożeniu całość ma wysokość wynoszącą 32 cm oraz szerokość 44 cm.

Zestaw przeznaczony jest dla fanów z głębokimi kieszeniami. Jego sugerowana cena w Europie wynosi 199 euro (ok. 856 złotych). Oficjalna data premiery została wyznaczona na 1 czerwca.

  1. Oficjalna strona LEGO