Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 grudnia 2020, 12:30

autor: Karol Laska

Boba Fett szykujący się do walki na planie The Mandalorian to zaskakujący widok

Widzieliście kiedyś tańczącego rytualnie Bobę Fetta? To teraz macie ku temu okazję dzięki niedawno opublikowanemu nagraniu z planu 2. sezonu Mandalorianina.

27 grudnia 2020 roku 60. urodziny obchodził Temuera Morrison, czyli aktor, o którym było ostatnio głośno za sprawą roli Boby Fetta w serialu The Mandalorian (wcześniej w Star Wars grał ojca tej postaci, Jango Fetta). Solenizant otrzymał życzenia od wielu fanów i przyjaciół, w tym między innymi od swojej kolażanki z planu Mandalorianina, Ming-Na Wen (to ona wcieliła się w Fennec Shand). Do krótkiego posta na Twitterze dorzuciła zabawny filmik, w którym Morrison uprawia rytualny taniec haka. Nagranie to pochodzi zza kulis 6. odcinka 2. sezonu serialu Jona Favreau. Całość obejrzycie poniżej albo tutaj.

Boba Fett podbił nie tylko serca internautów, ale i Disney postanowił wykorzystać jego osobę i uczynić z niego główny punkt jednego ze swoich nadchodzących seriali w uniwersum Gwiezdnych wojen. The Book of Boba Fett obejrzymy w grudniu 2021 roku na platformie Disney+ i jeżeli mamy mówić szczerze, to nie możemy się doczekać.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.