Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 października 2010, 19:45

autor: Jiker

BlizzCon 2010 - Demon Hunter piątą klasą w Diablo III!

W dniach 22-23 października w Anaheim Convention Center w Kalifornii odbywa się wielkie święto wszystkich fanów firmy Blizzard. To właśnie tam ma miejsce kolejna edycja niezwykle popularnego BlizzConu – zwyczajowej imprezy, w trakcie której ujawniane są wszystkie najważniejsze informacje związane z grami producenta serii StarCraft, Diablo oraz Warcraft.

W dniach 22-23 października w Anaheim Convention Center w Kalifornii odbywa się wielkie święto wszystkich fanów firmy Blizzard. To właśnie tam ma miejsce kolejna edycja niezwykle popularnego BlizzConu – zwyczajowej imprezy, w trakcie której ujawniane są wszystkie najważniejsze informacje związane z grami producenta serii StarCraft, Diablo oraz Warcraft. W tym roku na miejscu jest nasz wysłannik, dlatego też najbliższe dni upłyną Wam zapewne na lekturze sporej liczby obszernych tekstów poświęconych Blizzardowi.

BlizzCon 2010 - Demon Hunter piątą klasą w Diablo III! - ilustracja #1

Nasz wysłannik jest już na miejscu!

Tymczasem zachęcamy Was do regularnego odświeżania tej wiadomości, gdyż będzie ona na bieżąco uzupełniana o najważniejsze informacje ujawniane w trakcie konferencji otwierającej BlizzCon 2010 (od dołu do góry, w związku z czym najnowsze informacje znajdują się zawsze na początku). Relację rozpoczynamy już za 15 minut. Pozostańcie z nami!

BlizzCon 2010 - Demon Hunter piątą klasą w Diablo III! - ilustracja #2

Przed wejściem ustawiają się gigantyczne kolejki.

20:53

Aktualnie na tapecie World of Warcraft: Cataclysm – na ekranie znany już zwiastun prezentujący agonię Azeroth i ponowne narodziny Deathwinga. Kończy on ceremonię otwarcia Blizzconu 2010. Niestety, nie doczekaliśmy się ujawnienia oficjalnej daty premiery Diablo III.

20:46

W Diablo III otrzymamy możliwość wzięcia udziału w walkach na arenach PvP! Na ekranie kolejny zwiastun. Starcia prezentują się imponująco, odbywają się na niewielkich mapach, na których można znaleźć m.in. napoje uzdrawiające i inne pomocne przedmioty.

20:42

DIABLO III! Ostatnią, piątą klasą postaci, którą sprawdzimy w akcji w Diablo III jest Łowca Demonów (Demon Hunter) – na scenie pokaz nowego zwiastuna, z bohaterką w roli głównej. Jej główna broń to kusza (może korzystać z dwóch naraz), występująca w kilku odmianach. Szczegółowy opis klasy znajdziecie już na oficjalnie stronie internetowej Diablo III. Polecamy Wam również zapoznanie się z pięcioma filmami, prezentującymi Łowcę Demonów w akcji.

BlizzCon 2010 - Demon Hunter piątą klasą w Diablo III! - ilustracja #3
BlizzCon 2010 - Demon Hunter piątą klasą w Diablo III! - ilustracja #4
BlizzCon 2010 - Demon Hunter piątą klasą w Diablo III! - ilustracja #5

20:41

Metzen przechodzi do drugiego etapu swojej prezentacji. Mówi o fanach, którzy są główną siłą inspirującą Blizzard do działania i tworzenia niezwykle dopracowanych gier.

20:24-20:40

DIABLO III! Na scenie Chris Metzen, projektant gier należących do wszystkich trzech głównych marek Blizzarda! Aktualnie prowadzi zabawę słowną ze zgromadzonymi fanami - „Horde, Diablo, Alliance, StarCraft... GEEK IS!” (ostatnie – tłumacząc na język polski: świr, dziwak, maniak – jest odpowiedzią na wszystkie pytania) – pokazując ogromną liczbę obrazków z kultowych, pop kultowych marek. Atmosfera jest tak napięta, że będzie ją w stanie rozluźnić tylko jedno – oficjalna data premiery Diablo III!

20:23

WoW: Cataclysm będziemy mogli zakupić i pobrać bezpośrednio z serwerów Blizzard.com. Już wkrótce ruszą pierwsze zamówienia przedpremierowe.

20:20

W trakcie BlizzConu 2010 w konkursach rozdanych zostanie 200 tysięcy dolarów.

20:17

Naszym oczom ukazał się montaż najlepszych momentów z ubiegłorocznego BlizzConu. Pod lupę wzięto wszystkie istotne wydarzenia – od zapowiedzi, przez cosplay’e, a skończywszy na epickich turniejach.

20:14

Trochę statystyk. Dowiedzieliśmy się właśnie, że w miesiąc po premierze StarCrafta II społeczność zrzeszona wokół gry Blizzarda liczyła ponad trzy miliony graczy. Do dzisiaj rozegrali oni 91 milionów rankingowych meczów.

20:10

Mike ujawnia, że w nadciągających miesiącach posiadacze StarCrafta II zagrają w cztery darmowe modyfikacje autorstwa Blizzarda – w tym Blizzard DOTA, Left 2 Die, StarJeweled oraz Aiur Chef. Charakterystyczne tytuły wskazują na to, że być może w jakimś stopniu nawiązywać będą zawartością do znanych produkcji (Defence of the Ancients, Left 4 Dead).

20:07

Mike Morhaime, przygotowuje się do czegoś ważnego – jego wstęp przybiera epickie rozmiary! Napięcie jest już niewyobrażalnie wysokie.

20:04

Gary Platner z teamu World of Warcraft zachęca wszystkich do szaleństwa. Na scenie pojawia się Mike Morhaime, szef Blizzarda. Wita fanów, którzy tak licznie przybyli do Anaheim Convention Center :-).

20:00

Konferencję można oficjalnie uznać za otwartą! Pod sceną setki gości. Niezwykła atmosfera udziela się wszystkim zgromadzonym!

gry