Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 19 lutego 2013, 20:39

Blizzard Entertainment zaprasza graczy na Blizzcon 2013

Więcej informacji o BlizzConie 2013, w tym ceny biletów, będzie publikowanych na oficjalnej stronie konwencji (http://www.blizzcon.com). Wszyscy zainteresowani osobistym udziałem w imprezie mogą zarezerwować hotel z wyprzedzeniem na tej stronie i skorzystać z obniżonych stawek dla uczestników.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Zbierz swoich znajomych z gildii, przyzwij sługi oraz przyprowadź swój rój! Blizzard Entertainment ogłosił dzisiaj plany zorganizowania siódmej konwencji growej BlizzCon®, która będzie miała miejsce w piątek (8 listopada) i sobotę (9 listopada), w obiekcie Anaheim Convention Center w Anaheim, w Kalifornii. Gracze ze społeczności Blizzarda z całego świata zjadą do Anaheim na te dwa epickie dni, by spotkać się, grać i świętować swoją pasję do wszystkiego, co związane z uniwersami gier Warcraft®, StarCraft® i Diablo®.

„BlizzCon to dla nas szansa, by spotkać się z graczami i podzielić się z nimi informacjami o naszych najnowszych projektach w bardziej kameralnej i prywatnej atmosferze,” powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Gracze ze społeczności skupionych wokół wszystkich naszych gier pomagają nam uczynić to wydarzenie jeszcze większym i lepszym za każdym razem i nie możemy się już doczekać, by spotkać się z nimi i wspólnie świętować w listopadzie.”

BlizzCon to nie tylko świetna okazja na spotkanie dla graczy uczestniczących w społecznościach skupionych wokół gier Blizzard Entertainment, lecz również:

  1. Możliwość własnoręcznego przetestowania najnowszych wersji gier Blizzard Entertainment;
  2. Globalne finały cyklu rozgrywek e-sportowych Blizzarda, w których wezmą udział czołowi gracze zawodowi z całego świata;
  3. Panele dyskusyjne z projektantami gier i grafikami Blizzarda;
  4. Profesjonalne i amatorskie turnieje, w których gracze będą mogli zademonstrować swój talent;
  5. Konkursy społecznościowe ze wspaniałymi nagrodami;
  6. Pamiątkowe produkty oparte na uniwersach gier Blizzard Entertainment;
  7. Wiele innych atrakcji, które dopiero ogłosimy;

Poprzedni BlizzCon miał miejsce w Anaheim, w listopadzie 2011 r. Bilety zostały wyprzedane w ciągu kilku sekund, a podczas imprezy, którą zamknął epicki koncert z udziałem legend rocka – Foo Fighters, zapowiedzieliśmy m.in. czwarty dodatek do World of Warcraft, Mists of Pandaria®.

Więcej informacji o BlizzConie 2013, w tym ceny biletów, będzie publikowanych na oficjalnej stronie konwencji (http://www.blizzcon.com). Wszyscy zainteresowani osobistym udziałem w imprezie mogą zarezerwować hotel z wyprzedzeniem na tej stronie i skorzystać z obniżonych stawek dla uczestników.

Blizzard Entertainment prowadzi aktualnie rekrutację na różne stanowiska. Więcej informacji o dostępnych pozycjach można znaleźć na stronie eu.blizzard.com/jobs.