Premiera RPG akcji Bleak Faith: Forsaken okazała się porażką. Produkcja ma mieszane recenzje na Steamie, a gracze krytykują problemy techniczne oraz niedopracowany system walki.
Wczoraj na Steamie zadebiutowała gra Bleak Faith: Forsaken, czyli RPG akcji autorstwa zespołu Archangel Studios. Na materiałach wideo prezentowała się ona obiecująco i z tego powodu czekało na nią wiele osób (na swoich listach życzeń miało ją ponad 20 tys. graczy). Niestety, wszystko wskazuje na to, że projekt nie spełnił pokładanych w nim nadziei.
Warto także wspomnieć o popularności gry. Wczoraj, w najgorętszym momencie dnia premiery, w Bleak Faith: Forsaken na Steamie bawiły się 1793 osoby, co jest dobrym wynikiem jak na produkcję tak małego zespołu.
Zainteresowanie grą przed premierą było wysokie i autorom wyraźnie nie udało się w pełni sprostać oczekiwaniom graczy. Pod tymi wszystkimi problemami wydaje się jednak kryć dobra gra, więc wszystko zależy od tego, czy twórcy będą w stanie naprawić najpoważniejsze problemy swojego dzieła, czy też skończy ono jako kolejna obiecująca produkcja, która ostatecznie nie była w stanie zrealizować swojego potencjału.
Więcej:„NIE KUPUJCIE TEGO”. Sacred 2 Remaster zalane falą krytyki, fani tracą wiarę w serię
Gracze
Steam
5

Autor: Adrian Werner
Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.