filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 września 2022, 16:17

Bleach powróci po ponad dekadzie. Zobacz zwiastun

Kultowe anime Bleach na podstawie mangi Tite Kubo powróci po ponad dekadzie i zaprezentuje finał historii. Zobacz najnowszy zwiastun serii Bleach: Thousand Year Blood War.

Źródło fot. Bleach: Thousand Year Blood War; reż. Tomohisa Taguchi; Pierrot; 2022
i

Bleach, obok Naruto czy One Piece (tzw. „wielka trójka”), jest jednym z najpopularniejszych shonenów. Ostatni epizod anime na podstawie mangi Tite Kubo wydany został w 2012 roku, jednakże nie zakończył on osi fabularnej. Postanowiono wtedy zawiesić emisję odcinków ze względu na malejące zainteresowanie i coraz słabsze oceny. Seria powróci jednak po ponad dekadzie w kontynuacji o tytule Bleach: Thousand Year Blood War. Zobaczymy w niej wydarzenia z finałowej części komiksu mieszczącej się między 55. a 74. tomem, które domkną całą historię.

Podczas wydarzenia Aniplex Online Fest 2022 zaprezentowano krótki zwiastun owej serii. Widać w nim główne postacie, między innymi Ichigo, Uryu, Chada i Orihime. Anime opowie o ich walce z czołowym antagonistą serii, Yhwachem. Tytuł zaś odnosi się do wieloletniego konfliktu między Quincy (Mistrzami Zagłady) i Shinigami (Bogami Śmierci).

Premiera serii planowana jest na 10 października. Poniżej możecie zobaczyć krótki zwiastun:

Karolina Myślińska

Karolina Myślińska

Medio- i groznawczyni z wykształcenia. Na łamach GRYOnline.pl pisze głównie o wydarzeniach ze świata filmów, seriali czy gier. Pasjonuje ją szeroko pojęta popkultura, w szczególności muzyka i kino, choć ostatecznie to grom wideo poświęciła swoją akademicką karierę. Jest wielką fanką Pokémonów, co udowadnia znajomością każdego z 905 stworków i nałogowym graniem w Pokémon GO. Od zawsze miała wiele do powiedzenia o konsumowanych przez siebie tekstach kultury i pewnego dnia postanowiła zrobić z tego użytek, próbując sił w dziennikarstwie. Ponadto interesuje się anime, sztuką i digital paintingiem, a wolne chwile spędza na rysowaniu. Jeśli w Twojej okolicy jest jakiś festiwal muzyki lub fantastyki, to prawdopodobnie ją na nim spotkasz. Możliwe nawet, że w roli wolontariusza.

więcej