Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2018, 10:05

Black Desert Online - podejmij wyzwanie i zdobądź darmowy starter

Pearl Abyss i Kakao Games przygotowały ciekawe wyzwanie dla nowych graczy w MMORPG Black Desert Online. Jeśli w ciągu tygodnia darmowego triala uda im się osiągnąć poziom 56 i ukończyć Awakening Quest, otrzymają startową wersję tytułu zupełnie za darmo.

Black Desert Online osiągnęło kamień milowy. Koreańskie MMORPG może pochwalić się 10 milionami zarejestrowanych użytkowników. Choć bez wątpienia liczbę tę podbiły darmowe weekendy na Steamie, i tak może robić wrażenie. Aby uczcić ten sukces, Pearl Abyss i Kakao Games przygotowały specjalne wyzwanie dla nowych graczy. Jeśli podczas siedmiodniowego triala uda im się osiągnąć poziom 56. i ukończyć ciąg zadań Awakening Quest zlecony przez Black Spirit, otrzymają startową wersję tytułu (pozbawioną specjalnych bonusów dostępnych w wydaniach Traveler's Package oraz Explorer's Package) zupełnie za darmo. Akcja będzie trwała do 17 października.

Podejmiesz wyzwanie? - Black Desert Online - podejmij wyzwanie i zdobądź darmowy starter - wiadomość - 2018-10-04
Podejmiesz wyzwanie?

Sama darmowa gra to jednak nie wszystko. Osoby, które ukończą Awakening Quest, otrzymają dostęp do specjalnych umiejętności i broni. Według słów twórców, zapewnią one unikalne i przyjemne doświadczenie podczas zwiedzania świata Black Desert Online.

Istnieją jednak pewne ograniczenia. Po pierwsze, gracze posiadający już tytuł nie mogą brać udziału w wyzwaniu. Po drugie, osoby, które będą próbowały oszukiwać i zostaną złapane, zostaną automatycznie zdyskwalifikowane (co jest raczej oczywiste). Po trzecie w końcu, darmowy trial dostępny jest wyłącznie na oficjalnej stronie Black Desert Online. Wystarczy kliknąć na link zamieszczony poniżej i zarejestrować konto.

Black Desert Online pełne jest atrakcyjnych wirtualnych awatarów. - Black Desert Online - podejmij wyzwanie i zdobądź darmowy starter - wiadomość - 2018-10-04
Black Desert Online pełne jest atrakcyjnych wirtualnych awatarów.

Oczywiście należy sobie zadać pytanie, czy gra jest warta świeczki. Według osób zaznajomionych z Black Desert Online, wbicie 56. poziomu powinno zająć zupełnym nowicjuszom około tygodnia, o ile spędzą w tytule po cztery godziny dziennie. Jeśli zatem ktoś chce mieć pewność, że zdąży przed wyznaczonym terminem, powinien posiedzieć nieco dłużej. To sporo czasu, a stawką jest starter, który bez żadnych promocji kosztuje na Steamie 39,99 złotych.

Black Desert Online zadebiutowało na rynku w 2014 roku. Od początku tytuł wyróżniał się spośród innych produkcji z gatunku MMORPG stojącą na bardzo wysokim poziomie oprawą graficzną, która niedawno doczekała się znacznego ulepszenia. Niestety, wraz z poprawkami nie przyszła przychylność graczy. Na Steamie pojawia się coraz więcej negatywnych recenzji produkcji. Podstawowy zarzut jest jeden – zbyt inwazyjne mikropłatności. Nie zmienia to jednak faktu, że tytuł posiada swoich oddanych fanów. Kto wie, być może siedmiodniowe wyzwanie skłoni Was do dołączenia do ich grona?