Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2021, 09:21

autor: Adrian Werner

Biomutant - obejrzyj obszerny gameplay z RPG akcji

W sieci pojawił się obszerny gameplay z Biomutant. Oferuje on kilkadziesiąt minut zapisu rozgrywki z RPG-a akcji studia Experiment 101 i firmy THQ Nordic.

BIOMUTANT W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Experiment 101
  • Wydawca: THQ Nordic
  • Gatunek: RPG akcji
  • Platformy: PC, XONE, PS4
  • Data premiery: 25 maja 2021 r.

Jeszcze prawie dwa miesiące dzielą nas od premiery Biomutant, czyli RPG-a akcji autorstwa studia Experiment 101. Oczekiwanie na debiut produkcji umilić powinien udostępniony właśnie obszerny gameplay.

Materiał został udostępniony przez kanał Game Cross i oferuje kilkadziesiąt minut zapisu rozgrywki. Całość daje dobre pojecie o tym, co zaoferuje pełna wersja Biomutant. Możemy zobaczyć m.in. proces kreacji postaci, eksplorację świata, korzystanie z pojazdów i maszyn latających oraz przede wszystkim dużo walki.

Przypomnijmy, że Biomutant zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Gra zadebiutuje na rynku 25 maja tego roku. Projekt zaoferuje pełną polską wersję językową na wszystkich platformach sprzętowych.

Dzięki wstecznej kompatybilności w produkcję będą mogli zagrać także posiadacze Xboksa Series X/S oraz PS5. Autorzy mają w planach wypuszczenie aktualizacji, które pozwolą grze wykorzystać moc tych konsol, ale one ukażą się dopiero w jakiś czas po premierze.

Mamy nadzieję, że Biomutant nie zaliczy kolejnego poślizgu, gdyż na grę czekamy już bardzo długo. Pierwotnie premiera miała nastąpić w 2018 roku, ale gra była kilkukrotnie opóźniana. Wynikało to m.in. z tego, że wydawca, czyli firma THQ Nordic, nie wymuszała na twórcach crunchu. Wydaje się, że data 25 maja zostanie dotrzymana, gdyż dopiero kilka dni temu na Steamie ruszyły pre-ordery. Autorzy muszą więc być pewni, że uda im się zdążyć na zaplanowany termin.

  1. Strona internetowa gry Biomutant
  2. Biomutant - wymagania sprzętowe PC

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej