Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2017, 18:45

autor: Vergil

Berserk and the Band of the Hawk - oficjalne wymagania sprzętowe wersji na PC

Dzisiaj do sprzedaży trafiła pecetowa wersja gry Berserk and the Band of the Hawk. Firma Koei Tecmo podzieliła się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi. Jak się okazuje, prawdziwego potwora będą potrzebować wyłącznie ci, którzy zamierzają grać w rozdzielczości 4K.

Berserk and the Band of the Hawk jest dziełem japońskiego studia Omega Force – zespołu znanego przede wszystkim dzięki święcącej triumfy serii Dynasty Warriors. Produkcja zadebiutowała w Kraju Kwitnącej Wiśni w zeszłym roku, z kolei potencjalny podbój zachodnich rynków rozpoczęła dzisiaj – do sprzedaży trafiła bowiem jej pecetowa wersja. Firma Koei Tecmo opublikowała oficjalne wymagania sprzętowe, które znajdziecie poniżej.

W Berserk and the Band of the Hawk stawiamy czoła całym hordom oponentów. Bez wątpienia jest to główny powód, dla którego wymagania sprzętowe nie należą do najniższych, nawet pomimo niezbyt zaawansowanej oprawy graficznej. - Berserk and the Band of the Hawk - oficjalne wymagania sprzętowe wersji na PC - wiadomość - 2017-02-21
W Berserk and the Band of the Hawk stawiamy czoła całym hordom oponentów. Bez wątpienia jest to główny powód, dla którego wymagania sprzętowe nie należą do najniższych, nawet pomimo niezbyt zaawansowanej oprawy graficznej.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • Procesor: Intel Core i7 870
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Karta grafiki: GeForce GTS 450
 • Miejsce na dysku twardym: 20 GB
 • Inne: obsługa DirectX 11, ponad 1GB pamięci RAM na karcie graficznej

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
 • Procesor: Intel Core i7 2600
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 980 (dla rozdzielczości 4K)/ Nvidia GeForce GTX 760 (dla rozdzielczości 1080p)
 • Miejsce na dysku twardym: 20 GB
 • Inne: obsługa DirectX 11

Jak zatem widać, produkcja będzie wymagać od Was małego potwora tylko w przypadku, jeśli zamierzacie grać w rozdzielczości 4K. Gracze, którym niepotrzebne są graficzne wodotryski, mogą próbować ją uruchomić na sprzęcie ze średniej półki. W Berserk and the Band of the Hawk będzie można zagrać nie tylko na komputerach osobistych. Tytuł zmierza również na PlayStation 4, PlayStation 3 oraz na PlayStation Vita – zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, jego premiera na urządzeniach firmy Sony odbędzie się 24 lutego.

Uczciwie trzeba jednak przyznać, że jest to pozycja skierowana w zasadzie wyłącznie do fanów uniwersum. Jak można się dowiedzieć choćby z naszej recenzji, osoby niezaznajomione z fabułą oryginalnej mangi mogą mieć problemy ze zrozumieniem opowiedzianej w niej historii, a całość sprawia wrażenie rozbudowanego moda do Dynasty Warriors. Jeśli jednak stęskniliście się za solidnymi produkcjami spod znaku musou, możecie skusić się na zakup – w tym przypadku bowiem tematyka doskonale komponuje się z formułą zabawy.