Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2020, 11:05

Battlefield 6 i nowy Need for Speed w 2021 roku

Battlefield 6 i nowy Need for Speed trafią do sprzedaży w przyszłym roku. Firma Electronic Arts zapowiada ogromny skok technologiczny i niedostępne do tej pory rozwiązania.

W SKRÓCIE:
  1. Firma Electronic Arts ujawniła swoje plany wydawnicze na najbliższe kilkanaście miesięcy.
  2. Wśród zapowiedzianych tytułów są nowe odsłony serii Need for Speed i Battlefield.
  3. Obie produkcje mają zaskoczyć nas poziomem wykonania.

Battlefield 6 oraz nowa odsłona serii Need for Speed pojawią się pod koniec 2021 roku. Electronic Arts poinformowało o tym fakcie w swoim raporcie finansowym. Za produkcję nowego Battlefielda odpowiada oczywiście studio DICE, a kolejną częścią Need for Speed zajmuje się ekipa Criterion Games.

Nadchodzące miesiące będą wyjątkowo ważne dla firmy Electronic Arts. Poza cyklicznie wydawanymi odsłonami gier sportowych, zadebiutować mają także inne produkcje, o czym poinformował inwestorów szef EA - Andrew Wilson.

Mamy w planach wypuszczenie przynajmniej sześciu gier na konsole nowej generacji do końca marca 2022 roku. Jedną z nich będzie nowa część serii Need for Speed, za którą odpowiada studio Criterion Games. Gra zaoferuje ogromny skok graficzny w stosunku do gier z tej generacji konsol.

Pojawi się także nowy Batttlefield, który według przecieków ma zaoferować pojedynki nawet dla 128 graczy. Plotki mówią o czasach współczesnych, a więc okresie, o który proszą najwierniejsi fani serii. Podobnie jak Need for Speed, również Battlefield 6 ma zachwycać warstwą techniczną.

DICE tworzy nową odsłonę serii Battlefield o skali, jakiej jeszcze nikt nie widział. Skok techniczny, jaki zapewniają konsole nowej generacji, pozwalają zespołowi stworzyć niesamowitą oprawę wizualną. Tytuł jest aktualnie poddawany testom wewnętrznym i zbiera bardzo pozytywne opinie.

Więcej na temat nowych tytułów od EA mamy usłyszeć w przyszłym roku. Na ten moment potwierdzono pierwszy teaser nowego Battlefielda na wiosnę 2021 roku. Chyba że coś wcześniej zdąży wyciec, skoro tytuł jest aktualnie testowany przez wybrańców. Ci często mają problem z przestrzeganiem podpisanych umów o zachowaniu poufności. Z korzyścią dla wszystkich.

  1. Oficjalna strona serii Battlefield
  2. Need for Speed – oficjalna strona serii