Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2019, 14:54

autor: Vergil

Battlefield 5 Firestorm – data premiery i trailer trybu battle royale

Electronic Arts podzieliło się datą premiery trybu Firestorm, który jeszcze w tym miesiącu trafi do gry Battlefield V. W sieci pojawił się również widowiskowy zwiastun poświęcony zmaganiom opartym na zasadach battle royale.

Firma Electronic Arts opublikowała widowiskowy zwiastun trybu Firestorm, który wprowadzi do gry Battlefield V multiplayerowe zmagania oparte na zasadach battle royale. Wydawca podzielił się również jego datą premiery, którą wyznaczono na 25 marca; moduł zostanie udostępniony w ramach darmowej aktualizacji.

Powyższy trailer w „filmowy” sposób prezentuje zmagania, w których będziemy walczyć na śmierć i życie, by jako ostatni pozostać na placu boju. W tym momencie warto przypomnieć, że o tym, jak będzie wyglądać rozgrywka w trybie Firestorm, wiemy już od tygodnia, kiedy to do sieci wyciekł materiał wideo prezentujący jej poszczególne aspekty. Dowiecie się z niego między innymi o wyposażeniu, pojazdach, znaczeniu miejsc strategicznych czy choćby roli, jaką odegrają sojusznicy (bo bawić się będzie można nie tylko w grupach, lecz także w parach bądź kilkuosobowych zespołach).

W trybie Firestorm pierścień ognia okalający mapę będzie trawił kolejne obszary, co spowoduje nieustanne zmniejszanie się pola walki. - Battlefield 5 Firestorm – data premiery i trailer trybu battle royale - wiadomość - 2019-03-15
W trybie Firestorm pierścień ognia okalający mapę będzie trawił kolejne obszary, co spowoduje nieustanne zmniejszanie się pola walki.

Tryb battle royale to wielki nieobecny premierowej wersji Battlefielda V, która zadebiutowała na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xboksie One 20 listopada 2018 (nad Wisłą tytuł doczekał się pełnej lokalizacji). Czas pokaże, czy nadejście wyczekiwanej przez wielu aktualizacji poprawi wyniki sprzedaży omawianej produkcji, które nie do końca usatysfakcjonowały jej wydawcę.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Battlefield V
  2. Reenzja gry Battlefield V
  3. Battlefield V – poradnik do gry
Battlefield V

Battlefield V