Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 marca 2017, 14:52

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Battlefield 1: Nie Przejdą od dziś dostępny dla wszystkich [news zaktualizowany]

Dwa tygodnie temu dodatek Nie Przejdą do strzelanki Battlefield 1 zadebiutował w ramach Przepustki Premium. Dziś ukaże się on na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach, jako produkt możliwy do kupienia osobno.

Aktualizacja

Dodatek Nie Przejdą jest już dostępny na wszystkich trzech platformach sprzętowych:

Oryginalna wiadomość

Dziś odbyła się premiera dodatku Nie Przejdą do gry Battlefield 1. Od 14 marca rozszerzenie dostępne jest dla posiadaczy Przepustki Premium (kosztującej 179 zł na PC-tach, niecałe 180 zł na Xboksie One i 209 zł na PlayStation 4), ale na komputerach osobistych DLC można już kupić osobno, w cenie 59 zł – posiadacze pozostałych dwóch platform sprzętowych muszą jeszcze na tę możliwość chwilę poczekać. Battlefield 1: Nie Przejdą to klasyczny dodatek przeznaczony dla fanów multiplayera. Znajdują się w nim cztery nowe mapy: Wzgórza Verdun (walka o kontrolę nad twierdzą Verdun), Fort Vaux (wnętrza tytułowego fortu), Przełamanie (bitwa nad rzeką Aisne) oraz Soissons (bitwa pancerna o wioskę Soissons). DICE przygotowało też dodatkowy tryb Linia frontu, będący połączeniem Podboju i Szturmu. Ponadto pojawiła się nowa klasa elitarna Czyściciel okopów, behemot Char 2C, czołg St. Chamond oraz haubica oblężnicza.

Nie Przejdą to pierwszy z czterech planowanych płatnych dodatków do Battlefielda 1. - Battlefield 1: Nie Przejdą od dziś dostępny dla wszystkich [news zaktualizowany] - wiadomość - 2017-03-28
Nie Przejdą to pierwszy z czterech planowanych płatnych dodatków do Battlefielda 1.

Deweloper szykuje jeszcze trzy płatne dodatki: W imię cara, Niespokojne wody i Apokalipsa. Łącznie wszystkie rozszerzenia zaowocują szesnastoma mapami, co powinno zapewnić Battlefieldowi 1 dość długie życie. Przypominamy, że DICE udostępnia też darmowe aktualizacje, a w grudniu wypuściło bezpłatną mapę Upadek Kolosa.