Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 lipca 2020, 08:32

Bad North i Night Call w nowym Humble Bundle

W Humble Store trwa sprzedaż paczki Humble Raw Fury 2020 Bundle. W pakiecie znalazły się takie tytuły, jak Night Call, Kathy Rain, Kingdom Two Crowns oraz Bad North: Jotunn Edition.

Bad North i Night Call w nowym Humble Bundle - ilustracja #1
Paczka Humble Raw Fury 2020 Bundle zawiera między innymi grę Night Call.

Do 11 sierpnia w Humble Store możecie nabyć Humble Raw Fury 2020 Bundle. Pakiet ten zawiera gry wydane przez firmę Raw Fury. Zawartość paczki została podzielona na cztery progi cenowe.

 1. Humble Raw Fury 2020 Bundle

Minimum 0,87 euro (ok. 3,80 zł):

 1. Kathy Rain
 2. Tormentor X Punisher
 3. GoNNER Blüeberry Edition

Więcej niż średnia, która obecnie wynosi 5,67 euro (ok. 25 zł):

 1. zawartość z poprzedniego progu
 2. Whispers of a Machine
 3. Kingdom: New Lands Royal Edition
 4. Kingdom

Minimum 10,50 euro (ok. 46 zł):

 1. zawartość z poprzednich progów
 2. Mosaic
 3. Night Call
 4. Bad North: Jotunn Edition

Minimum 13 euro (ok. 57 zł):

 1. zawartość z poprzednich progów
 2. Kingdom Two Crowns

Należy pamiętać, że wszystkie powyższe gry otrzymacie w postaci kluczy Steam.

Zgodnie z tradycją, część zysków ze sprzedaży paczki może zostać przekazana na cele charytatywne – kupujący sami decydują, ile pieniędzy trafi do danej organizacji. W tym przypadku pieniądze powędrują do Covenant House.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z GOL-em związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej