Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2021, 20:46

autor: Adrian Werner

Back 4 Blood w Game Pass od premiery na PC i XSX/XONE

W sieci pojawił się przeciek z jutrzejszej konferencji firmy Microsoft. Wynika z niego, że gra Back 4 Blood będzie od dnia premiery dostępna w abonamencie Game Pass.

Konferencja firmy Microsoft na E3 2021 odbędzie się dopiero jutro, ale zaczęły już pojawiać się przecieki o tym, co na niej zostanie ujawnione. Według najnowszych doniesień Back 4 Blood, czyli kooperacyjna strzelanka autorów Left 4 Dead, od dnia premiery dostępna będzie w ramach abonamentu Xbox Game Pass.

Nowina ta jest praktycznie pewna. Jej źródłem jest bowiem filmik z odliczaniem do pokazu gry, w którego opisie znalazła się informacja, że Back 4 Blood będzie od momentu rynkowego debiutu dostępne w Game Passie, zarówno na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S, jak i pecetach z systemem Windows 10. Materiał szybko usunięto, ale mleko już się rozlało i wiele osób zdążyło zrobić screeny.

Przypomnijmy, że konferencja Microsoftu ruszy jutro o 19:00. Zaraz po niej odbędzie się pokaz firmy Warner Bros. Interactive Entertainment poświęcony właśnie Back 4 Blood. Spodziewamy się, że wieść o obecności gry w Game Passie zostanie ujawniona na jednym z tych wydarzeń.

Przypomnijmy, że poza PC i konsolami Xbox produkcja zmierza również na PlayStation 4 i PS5. Premiera nastąpi 12 października tego roku.

  1. Strona internetowa Back 4 Blood
  2. Strona internetowa Turtle Rock Studios
E3 2021