Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 sierpnia 2021, 20:38

autor: Szarmancki

American Truck Simulator Wyoming - nowy zapis rozgrywki i mapa obszaru

American Truck Simulator otrzymał kolejny zapis rozgrywki z rozszerzenia Wyoming. Tym razem zobaczymy przejazd przez górzysty teren wspomnianego stanu oraz mapę obszaru dodatku.

Do American Truck Simulator zmierza kolejne rozszerzenie, wprowadzające następny stan, po którym będziemy mogli przewozić towar potężnymi ciężarówkami, przy okazji podziwiając przepiękne krajobrazy. Tym razem padło na Wyoming, czyli górski region na północnym zachodzie USA. Ostatnio pojawił się 20-minutowy zapis rozgrywki z omawianego dodatku, na którym oprócz przyjemnego przejazdu przez stan doświadczymy miłych odczuć związanych z wizualnymi aspektami DLC, które przygotowuje studio SCS Software.

Oprócz filmu z rozgrywką możemy także podejrzeć całą mapę obszaru, który zostanie udostępniony graczom w rozszerzeniu. Prezentuje się ona dość standardowo, choć skala i prostota dróg mogą mylić. Do tej pory twórcy nie ujawnili daty premiery dodatku (choć obiecują, że ta nastąpi już niebawem), jednak zachęcają do śledzenia aktualizacji za pomocą dodania gry na listę życzeń na Steamie.

American Truck Simulator Wyoming - nowy zapis rozgrywki i mapa obszaru - ilustracja #1