Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2018, 09:10

autor: Aquma

Assassin’s Creed Odyssey z pierwszym darmowym DLC

Najnowsza aktualizacja do Assassin’s Creed Odyssey, oznaczona numerem 1.0.6, dodaje do gry pierwszą darmową misję z serii The Lost Tales of Greece – The Show Must Go On.

Assassin’s Creed otrzymuje darmowy dodatek. - Assassin’s Creed Odyssey z pierwszym fabularnym DLC - wiadomość - 2018-11-02
Assassin’s Creed otrzymuje darmowy dodatek.

ASSASSIN’S CREED ODYSSEY W SKRÓCIE:

  1. Producent: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PS4, Xbox One, PC, Switch (streaming, wyłącznie w Japonii)
  5. Data premiery: 5 października 2018 r.

Ubisoft poinformował, że najnowsza aktualizacja 1.0.6, poza licznymi poprawkami i usprawnieniami (m.in. opcją automatycznego tworzenia strzał i szczegółową kartą postaci – z pełną listą możecie zapoznać się tutaj, ale uważajcie na spoilery), dodała do gry Assassin’s Creed Odyssey fabularne rozszerzenie – część serii The Lost Tales of Greece. Jest ono dostępne na wszystkich platformach, zupełnie za darmo i dodaje do gry nową misję, zatytułowaną The Show Must Go On. Patch „waży” 4,1 GB na PlayStation 4 oraz Xboksie One i 3,5 GB na pecetach.

The Show Must Go On – pierwsza misja w ramach The Lost Tales of Greece.
The Show Must Go On – pierwsza misja w ramach The Lost Tales of Greece.

Darmowych misji będzie więcej. Będą one udostępniane pomiędzy kolejnymi rozdziałami płatnych dodatków, oferowanych w ramach dwóch kampanii wchodzących w skład przepustki sezonowej: Legacy of the First Blade oraz The Fate of Atlantis. Poza tym dostaniemy szereg wydarzeń (dziennych i tygodniowych) oraz polowania na mityczne bestie. Poniżej mapa drogowa planowanych dodatków.

Mapa drogowa dodatków do Assassin's Creed Odyssey. - Assassin’s Creed Odyssey z pierwszym fabularnym DLC - wiadomość - 2018-11-02
Mapa drogowa dodatków do Assassin's Creed Odyssey.

Assassin’s Creed Odyssey jest grą RPG akcji z otwartym światem. Wcielamy się w niej w Alexiosa lub Kassandrę, potomków znanego z lekcji historii (oraz filmu 300) króla spartańskiego – Leonidasa. Tytuł zadebiutował 5 października na pecetach (za pośrednictwem platform Steam i Uplay), PS4 oraz Xboksie One. W Japonii dostępna jest także wersja na Nintendo Switch – to wydanie wymaga streamowania rozgrywki, podobnie jak np. Resident Evil VII. Produkcja posiada polską wersję językową (napisy).

  1. Ubisoft – strona oficjalna
  2. Recenzja gry Assassin's Creed Odyssey – zamach na tron Wiedźmina 3