Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2018, 12:10

autor: Serek

Assassin's Creed Odyssey - wydarzenia z najemnikami wstrzymane

Firma Ubisoft poinformowała, że wydarzenia, w których gracze mieliby polować na epickich najemników, zostają tymczasowo wstrzymane. Studio nie zdecydowało się podać nowej daty rozpoczęcia akcji.

Kopnięcie frontalne było niesamowicie popularne w tamtych czasach. - Assassin's Creed Odyssey - wydarzenia z najemnikami wstrzymane - wiadomość - 2018-11-05
Kopnięcie frontalne było niesamowicie popularne w tamtych czasach.
ASSASSIN’S CREED ODYSSEY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: RPG/akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch
  5. Data premiery: 5 października 2018 r.

Od premiery Assassin’s Creed Odyssey minął niespełna miesiąc. Gracze zdążyli się już w pełni oswoić z tytułem, a twórcy zaczynają powoli wprowadzać dodatkową zawartość do gry. Niestety nie obyło się bez problemów. Ubisoft przygotował dwa rodzaje tygodniowych wyzwań, które miały być uruchamiane naprzemiennie. Pierwszym z nich jest polowanie na epickich najemników, drugim natomiast walka ze specjalnymi okrętami. O ile druga inicjatywa odbyła się bez przeszkód, to zlecenia na najemników wciąż nie ujrzały światła dziennego.

Po kilku nieudanych próbach wprowadzenia wydarzenia związanego z polowaniem na najemników, Ubisoft zapowiedział, że event zostanie wstrzymany, dopóki studio nie zdiagnozuje problemów. Akcja została anulowana już dwukrotnie. Pierwszy raz miało to miejsce 17 października, drugi 30 października. Wciąż nie znamy dokładnego terminu wznowienia wydarzenia, chociaż twórcy obiecują, że zrobią wszystko, co w ich mocy, by było to jeszcze w listopadzie.

Assassin’s Creed Odyssey zadebiutował 5 października tego roku. Tytuł trafił na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One, a także na Nintendo Switch (streaming, wyłącznie w Japonii). Produkcja zaliczyła najlepsze otwarcie w historii serii na obecnej generacji konsol. Niedawno ukazało się pierwsze darmowe DLC do produkcji - misja z serii The Lost Tales of Greece - The Show Must Go On.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Assassin’s Creed Odyssey
  2. Kompendium wiedzy o grze Assassin’s Creed Odyssey
  3. Recenzja gry Assassin’s Creed Odyssey
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Assassin's Creed: Odyssey

Assassin's Creed: Odyssey