Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2019, 09:00

autor: Serek

Assassin's Creed Odyssey otrzyma tryb Nowej Gry Plus

Ciekawe wieści dla wszystkich wielbicieli serii Assassin's Creed. Odyssey otrzyma tryb Nowej Gry Plus jeszcze w tym miesiącu. Taką informację możemy znaleźć na Twitterze marki.

Przeżyjmy to jeszcze raz. - Assassin's Creed Odyssey otrzyma tryb Nowej Gry Plus - wiadomość - 2019-02-09
Przeżyjmy to jeszcze raz.

Jeśli wciąż Wam mało dziesiątej głównej odsłony popularnego cyklu o zabójcach, to pewnie ucieszy Was wiadomość, że Assassin’s Creed Odyssey dostanie tryb Nowej Gry Plus. Co więcej, otrzyma go już w tym miesiącu. Taką informację możemy znaleźć na oficjalnym twitterowym koncie marki. Niestety nie znamy zawartości oraz konkretnej daty premiery nowego trybu. Twórcy zdradzą więcej szczegółów w przyszłym tygodniu, jak sami informują w komentarzu pod postem.

Póki Ubisoft nie poda konkretów dotyczących Nowej Gry Plus, możemy jedynie zastanawiać się nad jej zawartością. Gracze pewnie życzyliby sobie zatrzymania ekwipunku, poziomu postaci oraz umiejętności po ponownym rozpoczęciu zabawy. Ciekawą propozycją byłaby także możliwość wyboru głównego bohatera. Na potwierdzenie tych opcji trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Podobnie (choć nieco dłużej), jak na odświeżoną wersję Assassin’s Creed III, która została zapowiedziana kilka miesięcy temu i trafi do sprzedaży 29 marca. Produkcja ukaże się na PC, Xboksa One i PlayStation 4.

Assassin’s Creed Odyssey zadebiutował 5 października 2018 roku. Tytuł jest dostępny na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4, a także Nintendo Switch (wykorzystując technologię streamingu - dostępna tylko w Japonii).

  1. Oficjalna strona internetowa Assassin’s Creed Odyssey
  2. Kompendium wiedzy o Assassin’s Creed Odyssey
  3. Poradnik do gry Assassin’s Creed Odyssey
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.