Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 lutego 2017, 15:36

autor: Adrian Werner

Asdivine Hearts 2 - japońskie RPG zadebiutowało na Androidzie

Studio Kemco Games wypuściło na Androida Asdivine Hearts 2, czyli kontynuację popularnego japońskiego RPG-a, który trzy lata temu trafił na urządzenia mobilne.

W ostatnich latach japońskie studio Kemco Games skoncentrowało się na tworzeniu mobilnych RPG-ów wzorowanych na 16- i 32-bitowych konsolowych klasykach tego gatunku. Jednym z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych projektów w dorobku zespołu okazało się wydane w 2014 roku Asdivine Hearts. Teraz doczekaliśmy się premiery kontynuacji tej produkcji.

Asdivine Hearts 2 - japońskie RPG zadebiutowało na Androidzie - ilustracja #1
ASDIVINE HEARTS 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Kemco Games
  2. Gatunek: jRPG
  3. Platformy: AND

Gra zatytułowana została po prostu Asdivine Hearts 2 i można ją kupić w Google Play za 15 złotych. Na razie projekt dostępny jest wyłącznie w wersji na system Android, ale praktycznie wszystkie produkcje studia Kemco trafiają również na iOS, więc powstanie takiego wydania wydaje się jedynie kwestią czasu.

Fabuła gry kontynuuje wątki z pierwszej części, ale jej znajomość nie jest wymagana, gdyż autorzy przygotowali krótkie streszczenie zawierające wszystkie najważniejsze informacje. Historia zaczyna się trzy lata po finale Asdivine Hearts. Tym razem Zack z przyjaciółmi udaje się na misję do alternatywnego świata znanego jako Archelio, któremu grozi zamarznięcie. Spróbujemy do tego nie dopuścić, co nie będzie łatwe, gdyż po dotarciu na miejsce drużyna straci ekwipunek i zapasy, a dodatkowo w zrealizowaniu zadania postanowi przeszkodzić nam tajemnicza istota o boskich mocach.

Asdivine Hearts 2 zrealizowane zostało w stylu typowym dla starych konsolowych jRPG-ów. Otrzymujemy więc obszerną kampanię i dwuwymiarową grafikę, gdzie wydarzenia obserwowane są z lotu ptaka. Podczas zabawy eksplorujemy świat, wypełniamy zadania i toczymy turowe bitwy.

W drużynie może znajdować się maksymalnie sześć osób. Co ciekawe, tym razem mamy opcję odsyłania towarzyszy na samodzielne misje, co pozwala im zarobić dodatkowe pieniądze. Nie zapomniano również o systemie craftingu. Ponadto do naszej dyspozycji oddane zostają puste tereny, gdzie da się posadzić rośliny oraz wybudować składziki.

W trakcie przygód postacie gromadzą doświadczenie, a dodatkowo możemy zwiększać ich zdolności poprzez wyposażanie ich w magiczne kryształy. Istnieje także opcja romansowania z postaciami niezależnymi.

  1. Asdivine Hearts 2 w Google Play
  2. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Asdivine Hearts 2

Asdivine Hearts 2