Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 25 września 2020, 14:29

autor: Karol Laska

Hołd dla Czarnej Pantery. Ten rysunek powstawał 68 godzin

Fan oddał hołd zmarłemu aktorowi, Chadwickowi Bosemanowi, tworząc hiperrealistyczny rysunek. Pracował nad nim przez 2 tygodnie i podzielił się na kanale YouTube swoimi postępami, krok po kroku. To nie jedynie dzieło sztuki powstałe dla gwiazdora.

Artystyczny hołd dla Czarnej Pantery. Ten rysunek powstawał 68 godzin - ilustracja #1
Hiperrealizm, co się zowie.

Co najmniej 3 godziny dziennie prze 2 tygodnie. Internetowy artysta, znany na YouTube pod nazwą Sam Grant Art., postawił na regularność i konsekwencję, aby zaprezentować światu imponujący rysunek z Czarną Panterą w roli głównej. Dzieło powstało na bazie popularnego plakatu i widać na nim przywiązanie do najdrobniejszych detali. Powodem powstania projektu była chęć złożenia hołdu zmarłemu odtwórcy roli T’Challi, Chadwickowi Bosemanowi. Chcecie wiedzieć, jak wyglądał proces tworzenia rysunku? Zobaczcie poniższy filmik:

To nie wszystko. Na cześć Bosemana powstał także przepiękny mural autorstwa Nikkolasa Smitha – aktywisty, który wyraża swoje zdanie najczęściej za pomocą sztuki. W swoim najnowszym dziele zwrócił uwagę na bezinteresowną dobroć aktora wobec chorych dzieci. Kawał świetnej roboty.

Ostatnia aktualizacja: 2020-09-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.