Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 28 sierpnia 2013, 13:24

Armored Core: Verdict Day w planie wydawniczym firmy Cenega

Gra akcji dla fanów bitewnych mechów.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner NAMCO BANDAI Partners w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że w planie wydawniczym firmy pojawiła się gra Armored Core: Verdict Day. Tytuł pojawi się w sprzedaży 27 września i będzie dostępny na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Armored Core: Verdict Day w planie wydawniczym firmy Cenega - ilustracja #1

Świat opanował chaos. Cenne zasoby naturalne niezbędne do przetrwania rywalizującym frakcjom, są na całym świecie zdobywane i oczyszczane za pomocą śmiercionośnych mechów. Refleks, innowacyjność w modyfikowaniu, a także strategiczne dostosowanie pracy zespołowej decydują o życiu lub śmierci.

Tytuł jest tworzony przez znany japoński zespół developerski – FromSoftware (Dark Souls), który wraz z grą Verdict Day wraca do swoich korzeni. Zostań dowódcą eskadry zaawansowanych mechów w świecie mrocznej przyszłości opanowanym przez wojnę. Stwórz zespół do 20 członków i zaciągnij się do jednej z licznych frakcji w grze, by walczyć o terytorium z innymi graczami w trybie multiplayer. Gracze, którzy preferują samodzielną zabawę, będą mogli dobrać pojazdy, za sterami których zasiądą postacie sterowane przez sztuczną inteligencję.

Armored Core: Verdict Day umożliwi posiadaczom Armored Core V przenoszenie plików z zapisanym stanem poprzedniej części gry.

Więcej informacji o tytule na oficjalnej stronie gry: http://www.armoredcoregame.com