Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 lipca 2021, 13:23

autor: hexx0

Netflix zapowiada prequel Armii umarłych - oto pierwszy zwiastun Armii złodziei

Netflix zapowiedział Armię złodziei, czyli prequel Armii umarłych. Jednym z producentów filmu jest Zack Snyder. Premiera odbędzie się jesienią.

Nie minęło wiele czasu od debiutu Armii umarłych, czyli horroru akcji w reżyserii Zacka Snydera, który zadebiutował 21 maja, a Netflix już zapowiedział kolejny film w tym uniwersum. Będzie to prequel zatytułowany Armia złodziei i zadebiutuje na platformie streamingowej jesienią tego roku. Poniżej możecie zobaczyć jego pierwszy trailer.

Głównym bohaterem Armii złodziei będzie znany z oryginału Ludwig Dieter (w tej roli Matthias Schweighöfer), pełniący rolę kasjera w małym europejskim miasteczku. Zostanie on zwerbowany przez nieznajomą kobietę (graną przez kojarzoną z Gry o tron Nathalie Emmanuel) do zespołu przestępców, którzy planują serię napadów na Starym Kontynencie. Historia będzie się dziać już po wybuchu epidemii w USA, więc niewykluczone, że znów zobaczymy krwiożercze zombie.

W pozostałych rolach wystąpią m.in. Ruby O. Fee, Stuart Martin, Guz Khan i Jonathan Cohen. Producentami Armii złodziei są Zack Snyder oraz Shay Hatten – ten ostatni napisał także scenariusz produkcji. Z kolei za reżyserię odpowiada wspomniany już Matthias Schweighöfer.