Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2015, 07:01

Arma III - pierwszy filmik pokazujacy archipelag Tanoa z nadchodzącego dodatku

Na konferencji poświeconej grom pecetowym na E3 2015 studio Bohemia Interactive pokazało filmik demonstrujący tropikalny archipelag Tanoa, który będzie miejscem akcji nadchodzącego dodatku do Arma III.

Kilka dni temu wyciekły pierwsze informacje na temat nadchodzącego dodatku do taktycznej strzelanki Arma III, którego akcja toczyć się będzie na tropikalnym archipelagu Tanoa. Podczas zorganizowanej z okazji targów E3 konferencji poświęconej grom pecetowym, studio Bohemia zaprezentowało zwiastun pokazujący, jak będą wyglądały nowe lokacje. Filmik trwa niecałe dwie minuty, ale zawarte w nim widoki robią naprawdę duże wrażenie.

Wciąż nie znamy tytułu rozszerzenia, ale wiemy, że trafi ono do sprzedaży na początku przyszłego roku. Archipelag Tanoa zlokalizowany będzie na Południowym Pacyfiku i zaoferuje tereny lądowe liczące ponad 100 kilometrów kwadratowych. Dodatek wprowadzi także spory zestaw nowych postaci, pojazdów, typów uzbrojenia oraz rodzajów ekwipunku. Produkcja powinna okazać się miłą odmianą dla fanów serii, gdyż po raz pierwszy cykl wykorzysta tropikalne lokacje. Do tej pory tego typu mapy można było znaleźć jedynie w modach.

Rozszerzenie sprzedawane ma być jako dodatek DLC do Arma III, co oznacza, że nie będzie samodzielne i zamiast tego wymagać ma posiadania podstawowej wersji gry.

  1. Oficjalna strona gry Arma III
  2. Recenzja gry Arma III