Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2012, 13:19

autor: Hed

Angry Birds Star Wars od teraz także na Facebooku

Jeśli jeszcze nie graliście w Angry Birds Star Wars, teraz można zrobić to za darmo na Facebooku. Ta wersja produkcji studia Rovio została wzbogacona o dodatkowe przedmioty i tygodniowe turnieje, w których można zmierzyć się ze znajomymi.

Gra Angry Birds Star Wars atakuje Facebooka.  - Angry Birds Star Wars od teraz także na Facebooku - wiadomość - 2012-12-18
Gra Angry Birds Star Wars atakuje Facebooka.
Angry Birds Star Wars:
  • Producent: Rovio
  • Platformy: PC, Mac, Android, iOS oraz Facebook
  • Nasza recenzja: 8/10

Popularna gra Angry Birds Star Wars wylądowała na jednym z najważniejszych serwisów społecznościowych naszych czasów, czyli Facebooku. Produkcja firmy Rovio zadebiutowała kilka tygodni temu na komputerach oraz urządzeniach mobilnych i zebrała bardzo pochlebne recenzje. Wersja facebookowa nie zawiera jeszcze wszystkich poziomów, ale została wzbogacona między innymi o nowe przedmioty oraz turnieje, które pozwolą rzucić wyzwanie znajomym.

Gra jest dostępna z poziomu działu z aplikacjami i uruchamia się w przeglądarce. Nowe funkcje widać na pierwszy rzut oka – to specjalny panel z prawej strony, w którym możemy śledzić postępy znajomych lub zaprosić nowe osoby do zabawy. Grę wyposażono także w sklep z dodatkami. Żeby sprawdzić wspomniane turnieje, trzeba zaliczyć kilka poziomów z Tatooine. Na razie to jedyna planeta obecna w grze – w przygotowaniu są etapy z Gwiazdy Śmierci.

Angry Birds Star Wars to najnowsza odsłona popularnej serii gier firmy Rovio, która opowiada o zmaganiach tytułowych ptaków z świniami. Bohaterowie niedawno wybrali się w kosmos (w Angry Birds Space), a później zostali przerobieni na postacie z Gwiezdnych Wojen. Mimo pewnych powtórzeń i braku rewolucyjnych pomysłów, gra nadal bawi i wciąga. Angry Birds Star Wars można kupić na komputerach PC i Mac lub urządzeniach mobilnych (Android, iOS).

  1. Angry Birds Star Wars na Facebooku