Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 8 grudnia 2014, 18:04

autor: Adrian Werner

Angry Birds Star Wars II otrzymało darmową aktualizację z nowymi poziomami

Gra Angry Birds Star Wars II doczekała się nowej darmowej aktualizacji z kilkudziesięcioma dodatkowymi poziomami.

Studio Rovio znane jest ze wspierania swoich gier darmowymi aktualizacjami przez całe lata. Angry Birds Star Wars II nie jest wyjątkiem od tej reguły i produkcja ta właśnie doczekała się potężnej łatki  z bogatą nową zawartością zatytułowanej Revenge of the Pork.

Aktualizacja dostępna jest do pobrania za darmo na systemach iOS i Android. Wprowadza ona do gry 32 nowe poziomy oraz 16 dodatkowych wyzwań typu Master Your Destiny.

Angry Birds Star Wars II zadebiutowało we wrześniu 2013 roku. To kontynuacja bardzo ciepło przyjętej pierwszej części, która połączyła uniwersa Wściekłych Ptaków i Gwiezdnych Wojen. Gra pozostaje wierna rozwiązaniom pierwowzoru i autorzy skoncentrowali się głównie na opracowaniu nowej zawartości. Ułatwił im to fakt, że w przeciwieństwie do pierwszej części, produkcja obejmuje swoim zakresem wszystkie sześć odsłon filmowej sagi, a nie jedynie starą trylogię.

Największa nowością w stosunku do całego cyklu było wprowadzenie zainspirowanego serią Skylanders systemu figurek. W jego ramach możemy kupować w sklepach plastikowe zabawki, co pozwala potem odblokować te postacie w grze poprzez wykorzystanie tzw. telepodów.

Najnowsza aktualizacja bez wątpienia nie jest ostatnią. Stoimy bowiem obecnie u progu prawdziwej multimedialnej ofensywy Gwiezdnych Wojen. Zapoczątkowała je kilka tygodniu temu premiera pierwszego odcinka serii Rebels, a w przyszłym roku marka powróci na srebrny ekran. Bez wątpienia studio Rovio będzie chciało wykorzystać wzmożone zainteresowanie tą tematyką.