Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 maja 2021, 17:15

autor: AlexB

Among Us od dziś za darmo w Epic Games Store

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo została kolejna gra. Jest nią Among Us. Produkcję będzie można odebrać bez żadnych opłat do 3 czerwca.

Podobnie jak miało to miejsce w ubiegłym tygodniu, firma Epic Games zdecydowała się potrzymać trochę w niepewności użytkowników jej platformy cyfrowej dystrybucji i zachować w tajemnicy tytuł kolejnej produkcji, która zostanie przez nią rozdana za darmo. Został on ujawniony dziś równo o godzinie 17:00 czasu polskiego. Zatem pozycją, którą można już przypisywać do swoich kont, jest Among Us.

Among Us jest opracowaną przez studio InnerSloth dość nietypową grą sieciową. W trakcie zabawy wcielamy się w kosmonautów, którzy muszą wykonać szereg zadań na różnych mapach. Niestety, pośród nich są zdrajcy starający się utrudnić im zadanie. Gra kończy się, gdy „oszuści” zostaną prawidłowo wytypowani i wyeliminowani, każde zadanie zostanie ukończone bądź też przeważająca większość zwykłych członków załogi pożegna się z życiem.

Among Us zdobyło sporą popularność pod koniec lata ubiegłego roku. Tytuł jest do dziś rozwijany.

  1. Among Us na platformie Epic Games Store

Among Us będzie dostępne za darmo na platformie Epic Games Store do 3 czerwca. Natomiast kolejna produkcja, którą będzie można na niej zdobyć, znów pozostaje niespodzianką.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Among Us – poradnik do gry