Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2016, 11:49

autor: YouRec

American Truck Simulator z prawie dwa razy większą mapą

SCS Software opublikowało darmową aktualizację do American Truck Simulator. Prawie dwa razy większa mapa, nowe miasto i przebudowany system dróg to tylko niektóre ze zmian.

Fani ciężarówkowych symulacji powinni być zadowoleni z faktu, że American Truck Simulator doczekał się obszernej, darmowej aktualizacji. Zgodnie z zapowiedzią daną w czerwcu przez studio SCS Software, mapa świata została przeskalowana z 1:35 na 1:20, co czyni obszar gry 1,75 raza większym. Produkcja znacznie lepiej odwzorowuje teraz Kalifornię, Nevadę i Arizonę, zwłaszcza z ulepszonym systemem rozmieszczenia dróg. Poza wydłużonymi trasami, dodano także całkowicie nowe miasto – Santa Maria, a kalifornijskie Oxnard poddano całkowitej przebudowie. Aktualizacja została zaprezentowana w trailerze.

Jeśli wierzyć opiniom graczy, American Truck Simulator jeszcze lepiej oddaje wrażenie ogromności świata, z długimi przerwami między miastami na czele i słynnymi punktami amerykańskiego krajobrazu, np.: Cajon Pass, Picacho Peak, czy Kumeyaay highway. Warto wspomnieć, że fani produkcji mogli przemierzać powiększony teren już wcześniej w ramach otwartej bety. Zamierzacie powrócić za kierownicę ciężarówki przy okazji nowej zawartości? Aktualizacja, wraz ze wszystkimi podanymi zmianami, jest dostępna na platformie Steam.

American Truck Simulator z prawie 2 razy większą mapą - ilustracja #2
American Truck Simulator z prawie 2 razy większą mapą - ilustracja #3

American Truck Simulator to kolejna gra należąca do popularnego cyklu symulatorów ciężarówek wzbogaconych o aspekt ekonomiczny. Za jej powstanie odpowiada czeskie studio SCS Software, mające na swoim koncie cykl 18 Wheels of Steel oraz bliźniaczą serię Euro Truck Simulator. American Truck Simulator pozwala wcielić się w rolę kierowcy potężnej, osiemnastokołowej ciężarówki i przebrnąć przez typową ścieżkę kariery, która wiedzie nas od zwykłego, etatowego szofera na usługach korporacji do właściciela prężnej firmy transportowej, zatrudniającego własnych pracowników.