Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 października 2018, 18:32

autor: "Vergil"

American Truck Simulator – premiera dodatku Oregon

Dzisiaj do sprzedaży trafił drugi duży dodatek do gry American Truck Simulator, który zabiera nas do malowniczego stanu Oregon. Ponadto dowiedzieliśmy się, że produkcja otrzyma dedykowane stoisko na targach Poznań Game Arena 2018.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, dzisiaj zadebiutował drugi duży dodatek do gry American Truck Simulator, który oddaje do nasze dyspozycji stan Oregon, znany również jako „stan bobrów”. Z tej okazji w sieci pojawił się zwiastun, który czeka na Was poniżej. W chwili pisania tej wiadomości add-on wyceniony na 39,99 złotych (dostępny z polskimi napisami) może się pochwalić pozytywnymi opiniami graczy na Steamie – negatywne recenzje należą do mniejszości.

Warto odnotować, że American Truck Simulator: Oregon będzie można sprawdzić organoleptycznie na targach Poznań Game Arena 2018 (organizowanych w dniach 12-14 października), gdzie tytuł otrzyma dedykowane stoisko; mowa o ciężarówce ze specjalną naczepą wypełnioną symulatorami z grą.

Przemierzając około osiem tysięcy kilometrów dróg, w American Truck Simulator: Oregon gracze mogą nie tylko wykonywać zadania od siedemnastu nowych zleceniodawców, jeździć ulicami czternastu dużych miast (jak Portland czy Salem) czy odpoczywać w motelach, lecz także (a może przede wszystkim) podziwiać piękne i zróżnicowane krajobrazy, na czele z rozległymi lasami. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem owego dodatku, materiały wideo, które znajdziecie pod tym adresem, powinny Wam pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji.

Lasy aż po horyzont – do takich widoków trzeba się przyzwyczaić, grając w American Truck Simulator: Oregon. - American Truck Simulator – premiera dodatku Oregon - wiadomość - 2018-10-05
Lasy aż po horyzont – do takich widoków trzeba się przyzwyczaić, grając w American Truck Simulator: Oregon.
  1. Oficjalna strona internetowa gry American Truck Simulator