Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 czerwca 2021, 18:55

Aliens: Fireteam Elite - nowy zwiastun z datą premiery

Aliens: Fireteam doczekało się daty premiery (oraz nieco zmienionego tytułu). Nowa gra na licencji Obcego otrzymała też kolejny zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Firma Focus Home Interactive potwierdziła datę premiery Aliens: Fireteam. A raczej Aliens: Fireteam Elite, bo tak teraz brzmi tytuł tej nadchodzącej produkcji ze świata Obcego. Dzieło zespołu Cold Iron Studios trafi na rynek 24 sierpnia. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych (Steam) oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5.

  1. Aliens: Fireteam na 25-minutowym gameplayu; ponad 20 rodzajów Obcych

Datę debiutu poznaliśmy przy okazji ogłoszenia przez wydawcę rozpoczęcia przedsprzedaży na wszystkich platformach w nowym zwiastunie gry. Przynajmniej oficjalnie, bo informacje na ten temat wyciekły nieco wcześniej za sprawą strony BestBuy. Aliens: Fireteam Elite nie jest jeszcze dostępne w oficjalnych sklepach Sony oraz Microsoftu, ale na Steamie tytuł kosztuje 159,99 zł. Jest też opcja zakupu edycji Deluxe za 279,99 zł, uwzględniającej rozmaite bonusy cyfrowe w postaci przedmiotów kosmetycznych, w tym cztery pakiety DLC mające zadebiutować po premierze gry.

Źródło: Cold Iron Studios.

  1. Oficjalna strona gry Aliens: Fireteam Elite
E3 2021