Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 10 grudnia 2012, 23:55

Aliens Colonial Marines w edycji kolekcjonerskiej również w Polsce

Edycja Kolekcjonerska Aliens Colonial Marines to najbogatszy zestaw dodatków do gry, które pozwolą jeszcze lepiej bawić się na komputerze lub konsoli, jak i cieszyć się przedmiotami, które trafią na honorowe miejsce na półce każdego miłośnika Obcego.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

CDP.pl, oficjalny wydawca gier firmy SEGA w Polsce, ma przyjemność potwierdzić, że wielce oczekiwana przez graczy najnowsza produkcja ze świata Obcego - Aliens Colonial Marines, ukaże się w bogatej edycji kolekcjonerskiej również na rynku polskim. Dla fanów uniwersum spod znaku Ksenomorfów, będzie to nie lada gratka!

Edycja Kolekcjonerska Aliens Colonial Marines to najbogatszy zestaw dodatków do gry, które pozwolą jeszcze lepiej bawić się na komputerze lub konsoli, jak i cieszyć się przedmiotami, które trafią na honorowe miejsce na półce każdego miłośnika Obcego. W skład edycji kolekcjonerskiej wchodzą:

 1. gra Aliens Colonial Marines,
 2. kolekcjonerska figurka Power Loader,
 3. akta USCM,
 4. czterech bohaterów z filmu, jako grywalne postacie – gracze będą mogli wcielić się w jedną z czterech kultowych postaci znanych z filmu ALIENS i rozprawiać się z hordami Ksenomorfów, jako szeregowy Hudson, kapral Hicks, szeregowy Drake lub sierżant Apone,
 5. dodatkowe opcje do wyróżnienia swojego Marine
 6. dodatkowa broń – miotacz ognia Ripley
 7. ekskluzywna broń do gry multiplayer – Sonic Electronic Ball Breakers i Phase Plasma Rifle
 8. ekskluzywny poziom w grze – USMC Academy Firing Range.

Cena Edycji Kolekcjonerskiej Aliens Colonial Marines na PC została ustalona na 379,99 zł, natomiast wersja na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 będzie kosztowała 429,99 zł. Ruszyły już zamówienia pre-orderowe na tą edycję w sklepach Gram.pl i Ultima.pl.

Dodatkowo, edycja standardowa Aliens Colonial Marines (w cenie 139,99 zł na PC oraz 229,99 zł na PlayStation 3 i Xbox 360) będzie zawierała, oprócz samej gry, specjalne dodatki DLC:

czterech bohaterów z filmu, jako grywalne postacie – gracze będą mogli wcielić się w jedną z czterech kultowych postaci znanych z filmu ALIENS i rozprawiać się z hordami Ksenomorfów, jako szeregowy Hudson, kapral Hicks, szeregowy Drake lub sierżant Apone,

 1. dodatkowe opcje do wyróżnienia swojego Marine
 2. dodatkowa broń – miotacz ognia Ripley
 3. ekskluzywna broń do gry multiplayer – Sonic Electronic Ball Breakers i Phase Plasma Rifle
 4. ekskluzywny poziom w grze – USMC Academy Firing Range.

Gra Aliens Colonial Marines, to bezpośrednia kontynuacja filmu "Obcy: decydujące starcie" Jamesa Camerona, w której gracz wciela się w jednego z żołnierzy jednostki Colonial Marines i stawia czoła hordom Ksenomorfów. Gra ukaże się na polskim rynku 12.02.2013 nakładem CDP.pl